سپند امیرسلیمانی و علی ضیاء
سپند امیرسلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان برای اولین بار در برنامه فرمول یک درباره ماجرایی جدایی از همسرش صحبت کرد.

ماجرای جدایی سپند امیرسلیمانی از همسرش

برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیاء روز گذشته با حضور یکی از چهره های سینمایی کشورمان روی آنتن رفت. علی ضیاء در برنامه روز گذشته میزبان سپند امیرسلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان بود.

برنامه روز گذشته فرمول یک ، یکی از متفاوت ترین برنامه های علی ضیاء بود و سپند امیرسلیمانی یکی از مهم ترین رازهای زندگی اش را فاش کرد.

راز مهم سپند امیرسلیمانی در برنامه علی ضیاء

سپند امیرسلیمانی با حضور در برنامه فرمول یک درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد و در بخشی از این صحبت ها به ماجرای جدایی از همسرش اشاره کرد.

سپند امیرسلیمانی

سپند امیرسلیمانی و علی ضیاء در برنامه فرمول یک

سپند امیرسلیمانی در برنامه روز گذشته فرمول یک درباره جدایی از همسر و تنها زندگی کردنش خطاب به علی ضیاء گفت :من تنها زندگی میکنم ، خیلی داریم صادقانه حرف میزنیم و من برای اولین بار از برنامه تو اعلام می کنم که 4 سال پیش من جدا شدم و تنها زندگی می کنم. این رو هیچوقت توی این چهارساله در هیچ مصاحبه ای اعلام نکردم.. چون نه متاهل بودنم به دردم میخوره، نه مجرد بودنم چون وام که نمیخوام بگیرم ...

الان که میگم تنها زندگی میکنم این حرف پیش نیاد که اینه که ... چون یه دفعه با یکی از دوستام داشتم حرف میزدم و گفتم که من تنها زندگی میکنم و فرداش اومد و گفت که مادرم میگه این بازیگرا عجب آدمایی هستند ، عکس خودشو خانومشو تو اینترنت دیدم.

علی ضیاء در ادامه این صحبت سپند امیرسلیمانی گفت :حالا که این رو گفتی بذار من هم یه چیزی بگم . همون اوایل ازدواجت اگه یادت باشه با هم شیراز بودیم و تو کلی از مزیت های ازدواج صحبت میکردی و میگفتی که چقدراتفاق خوبی است، من در همه این مدت میدونستم که شما جدا شدید اما حتی جسارت نمیکردم لحظه ای از این قصه بپرسم و این زندگی شماست و دوست داشتید این کار را انجام بدید.

سپند امیرسلیمانی

سپند امیرسلیمانی در برنامه فرمول یک

بازیگر اخراجی ها در پاسخ به این صحبت علی ضیاء گفت :هنوز هم از من بپرسی درباره مزیت های ازدواج می گویم و اعتقاد دارم همه باید ازدواج کنند. اینکه دو نفر نتوانند زندگی مشترکشان را ادامه دهند و زندگی شان جایی به پایان برسند به این معنی نیست که ازدواج بد است یا کسی بد است.

من و تو با هم شریک کاری هستیم و یه جایی به این نتیجه میرسیم که نباید ادامه بدیم. ما با عشق شروع کردیم و به خاطر اختلاف سلیقه های شدید، تصمیم گرفتیم به سالهایی که با هم بودیم احترام بگذاریم و جدا بشویم چون آدم ها اصلا حق ندارند که به هم بی احترامی کنند.

ماجرای جدایی سپند امیرسلیمانی از همسرش در فرمول یک

4.522
این مطلب مفید بود ؟202
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی