رامبد جوان خندوانه

بازداشت رامبد جوان و نیما در خندوانه! + عکس

تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48387زمان مطالعه : 1 دقیقه
رامبد جوان خندوانه شب گذشته پنجشنبه 7 اردیبهشت را مثل همیشه آغاز کرد اما بعد از اجرای نمایش نیما شعبان زاده وارد نمایشی شد که در انتها توسط نیروهای انتظامی هر دو دستگیر شدند.

خلاصه برنامه خندوانه شب گذشته رامبد جوان

رامبد جوان خندوانه دیشب را مثل همیشه با شور و هیجان آغاز کرد و بخش های مختلف برنامه را به همراه اعضای نمایش و میهمانان اجرا کرد.

برنامه تلویزیونی «خندوانه» شب گذشته با اجرای استندآپ کمدی کمدین های «خندوانه» به روی آنتن رفت و رامبد جوان کارگردان و مجری، شادی این برنامه را با توجه به اینکه جمعه هشتم اردیبهشت ماه روز روانشناس نامگذاری شده است، به تمام روانشناسان و خانواده هایشان تقدیم کرد و سپس در دو بخش مختلف به قرعه کشی بین تماشاگران پرداخت.
 
رامبد جوان خندوانه

تصاویر بازداشت رامبد جوان و استند آپ کمدی در خندوانه

جوان با توجه به روند اجرای استندآپ کمدی در برنامه «خندوانه» بیان کرد:با برگزاری این نمایش کمدی در برنامه «خندوانه» این موضوع در بسیاری از نهادها، دانشگاه ها و حتی برنامه های تلویزیونی ترویج داده شد و چندی پیش در دانشگاه علوم پزشکی جشنواره ای فرهنگی برگزار شد که در آن دانشجویان در دو موضوع سلامت و آزاد به استندآپ پرداختند و امشب 6 نفر از دانشجویان برنده این مسابقه مهمان ما هستند.
 
همچنین پس از یک رفت و برگشت رسانه ای، بخش دیگری از اجرای «خنداننده شو» توسط شرکت کنندگان جدید، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی به اجرای استندآپ کمدی خود پرداختند.
 
گفتنی است؛ پس از اجرای دانشجویان، نیما شعبان زاده با موتورسیکلت وارد استودیو «خندوانه» شد و به اجرای بخش نمایشی پرداخت و در ادامه استودیو «خندوانه» توسط نیروهای انتظامی محاصره شد و جوان و نیما هر دو دستگیر شدند.

بازداشت رامبد جوان و نیما در خندوانه! + عکس

3.539
این مطلب مفید بود ؟2712
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
وبگردی