حامد همایون

رکوردزنی حامد همایون در برگزاری کنسرت در کشور

تاریخ انتشار : 20 شهریور 1396کد مطلب : 56311زمان مطالعه : 2 دقیقه
حامد همایون خواننده جوان موسیقی کشورمان با آمار بالای اجرای کنسرت در سراسر کشور توانست رکورددار برگزاری کنسرت در دنیای موسیقی باشد.

رکورد قابل توجه حامد همایون در برگزاری کنسرت

حامد محمودزاده یا همان حامد همایون مشهور این روزهای دنیای موسیقی که نخستین کنسرتش را به نفع کودکان سرطانی در مؤسسه محک برگزار کرد این روزها به شهرت قابل ملاحظه ای در دنیای موسیقی دست یافته است و توانست با پیشرفتی که در عرصه موسیقی داشت به عنوان دومین فردی که بعد از سالار عقیلی حنجره اش بیمه میشود ، شناخته شود.

حامد همایون که سال گذشته آلبوم «دوباره عشق» را پس از استقبال از برخی تک آهنگ هایش در فضای مجازی، روانه بازار کرد، برای نخستین بار در جشنواره موسیقی فجر به اجرای زنده پرداخت و روی صحنه رفت ، امسال با آمار بالای اجرای کنسرت در سراسر کشور توانست رکورد قابل ملاحظه ای در اجرا کسب کند.

حامد همایون رکورددار برگزاری کنسرت در کشور

همایون در کمتر از یک سال از انتشار آهنگ هایش به صورت مجازی، به یکی از مطرح ترین خواننده ها تبدیل شد و زمانی که اولین آلبومش را منتشر کرد، به سرعت خود را به پرفروش های سال 95 رساند. نخستین حضور همایون در تلویزیون در ویژه برنامهٔ شب یلدای سال 1395 بود که او به طور زنده از برج میلاد برای ویژه برنامهٔ شبکه پنج برنامه اجرا کرد.

حامد همایون

حامد همایون خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان

حامد همایون که اولین اجرایش در جشنواره بین المللی موسیقی فجر حسابی سروصدا کرد و تا به امروز بیش از 230 اجرا در شهرهای مختلف داشته است که 50 سانس آن در تهران برگزار شد که 12 سانس این اجرا در تالار بزرگ کشور برگزار شد.

حامد همایون

عاشق شدم رفت آهنگ جدید حامد همایون

چندی پیش حامد همایون خواننده موسیقی پاپ تازه ترین قطعه موسیقی خود را با عنوان «عاشق شدم رفت» در فضای مجازی منتشر کرد.

آلبوم دوباره عشق حامد همایون، هجده آهنگ دارد که 12 آهنگ آن قبلاً در فضای مجازی منتشر شده بودند و 6 آهنگ جدید نیز داشت.
 حامد همایون

حامد همایون در جشنواره موسیقی فجر

حامد همایون در شهرستان های مختلف کشور روی صحنه رفته و در خارج کشور نیز اجراهایی در انگلستان ، آلمان ، هلند و سوئد داشته است و به زودی در استانبول (ترکیه) ، دبی ، تور استرالیا و کانادا نیز اجرا خواهد داشت.
 حامد همایون

بیمه نامه حنجره حامد همایون خواننده موسیقی پاپ

یکی از اتفاقات خوبی که برای حامد همایون بعد از سالار عقیلی رخ داد بیمه شدن حنجره این خواننده جوان بود. دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 و همزمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل علیه سلام، حنجره ی حامد همایون بیمه شد.
حامد همایون

حامد همایون خواننده جوان موسیقی پاپ در کنسرتش

حامد همایون در جدیدترین اجرایش در بیست و پنجم شهریورماه در دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه میرود.

رکوردزنی حامد همایون در برگزاری کنسرت در کشور

4.736
این مطلب مفید بود ؟342
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : حامد همایون
وبگردی