علیرضا قربانی

اعلام تاریخ جدید کنسرت علیرضا قربانی در تالار وحدت

تاریخ انتشار : 21 خرداد 1396کد مطلب : 50953زمان مطالعه : 2 دقیقه
تاریخ جدید کنسرت علیرضا قربانی مشخص شد، این هنرمند کشورمان طی روزهای سوم تا ششم تیرماه در تالار وحدت روی صحنه می رود و قطعات آلبوم جدیدش را اجرا خواهد کرد.

تاریخ جدید کنسرت علیرضا قربانی مشخص شد

علیرضا قربانی 17 خردادماه با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرامش خبر از تغییر زمان کنسرتش در تالار وحدت به احترام شهدای حادثه تروریستی تهران داد و اجرای این کنسرت را به زمان دیگری موکول کرد. اکنون بعد از گذشت چند روز تاریخ اجرای علیرضا قربانی در تالار وحدت مشخص شد.

تاریخ جدید کنسرت های «فروغ» به آهنگسازی سامان صمیمی و خوانندگی علیرضا قربانی در تالار وحدت اعلام شد.

اعلام زمان کنسرت فروغ علیرضا قربانی در تالار وحدت

تاریخ مجموعه کنسرت های «فروغ» به خوانندگی علیرضا قربانی که به احترام شهدای فاجعه تروریستی تهران به تعویق افتاده بود اعلام شد. بر همین اساس علیرضا قربانی طی روزهای سوم تا ششم تیرماه در تالار وحدت روی صحنه می رود و قطعات آلبوم جدیدش را اجرا خواهد کرد.

این کنسرت قرار بود طی روزهای 18 و 19 خرداد برگزار شود اما علیرضا قربانی و دست اندرکاران و نوازندگان برنامه اش تصمیم گرفتند تا برای همدردی با خانواده های شهدا و مجروحان فاجعه تروریستی تهران، برنامه خود را لغو کنند. علیرضا قربانی عصر روز هفده خرداد که حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) رخ داد در یک پیام ویدیویی این موضوع را به اطلاع مخاطبانش رساند.

علیرضا قربانی

کنسرت علیرضا قربانی در تالار وحدت

براساس اعلام دست اندرکاران کنسرت فروغ آن دسته از مخاطبانی که تمایل به حضور در تاریخ های جدید این اجرا را داشته باشند می توانند با همان ردیف و صندلی که قبلاً خریداری کرده بودند در تاریخ جدید شرکت کنند. همچنین آن دسته از مخاطبانی که امکان شرکت در تاریخ های جایگزین کنسرت را ندارند می توانند پس از هماهنگی با سامانه فروش بلیت، نسبت به عودت بلیت خود و استرداد وجه اقدام کنند.

اعلام تاریخ جدید کنسرت علیرضا قربانی در تالار وحدت

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از مهر / م.ف
وبگردی