نوزاد تازه متولد شده
نوزاد تازه متولد شده در جریان زهکشی آب فاضلاب در هندوستان زنده پیدا شد و نجات یافت.

بیرون آوردن کودک تازه متولد شده از زهکشی آب فاضلاب

کشور هندوستان یکی از فقیر ترین کشورهایی است که با وجود جمعیت بسیار زیاد آن ، تعداد زاد و ولد در آن بسیار زیاد می باشد که متاسفانه اغلب آنها قبل از به دنیا آمدن جنین، آنرا سقط می کنند و یا آنرا بعد از به دنیا آمدن در خیابان رها می کنند. در طی چنین اتفاقی، روز گذشته تصاویری بسیار دلخراش و احساسی از نوزادی تازه متولد شده هندی که در داخل زهکشی آب فاضلاب پیدا شد.
نوزاد تازه متولد شده

کشف نوزاد تازه متولد شده از فاضلاب در هندوستان

 روز گذشته،چند نفر از خانم های محلی هندوستان پس از شنیدن صدای گریه یک کودک در زیر زهکشی آب فاضلاب به جستجوی مکان انتشار صدا رفتند که در نهایت آنها موفق به یافتن نوزاد تازه متولد شده ، شدند که بند ناف او توسط مادر یا پدرش به گردنش همانند طنابی محکم بسته شده بود.
نوزاد تازه متولد شده

نوزاد تازه متولد شده در فاضلاب

 در هنگام بیرون آوردن نوزاد از زهکشی آب فاضلاب، ده ها نفر از مردمان محلی در حال تماشای این صحنه دلخراش بودند که بند ناف دور گردنش پیچیده و بدنش به مواد آلوده آغشته شده بود.
نوزاد تازه متولد شده

نوزاد کشف شده در آغوش پرستار بیمارستان 

یقینا پدر و مادر این نوزاد تازه متولد شده،بسیار افرادی بی مسئولیت بودند که فرزند تازه متولد شده خود را اینگونه در خیابان رها نموده بودند.
نوزاد تازه متولد شده

نوزاد تازه متولد شده پس از پیدا شدن در فاضلاب

 پس از یافتن نوزاد،خانم روستایی به نام "گیتا" او را به خانه خود برد و با آب بدن نوزاد را تمیز کرد و سپس به بیمارستان منتقل کردند که پزشکان متوجه شدند که کودک دچار تنگی نفس بود.
اینک حال نوزاد تازه متولد شده کاملا بهبود یافته است و به گفته رسانه های محلی پلیس هنوز موفق به دستگیر کردن پدر و مادر بی مسئولیت این نوزاد تازه متولد شده نشده اند.
انتهای پیام/م 

بیرون آوردن نوزاد تازه متولد شده از داخل فاضلاب + عکس 14+

4.2916
این مطلب مفید بود ؟777139
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/م
وبگردی