گریه نوزاد
به کمک طب چینی و با تستی ساده به سرعت علت گریه نوزادتان را فهمیده و می توانید او را آرام کنید.

با طب چینی علت گریه نوزاد را بفهمید

هر مادری ممکن است این موقعیت را تجربه کند که در برابر بی تابی و گریه نوزادش قرار گیرد و هیچ دلیلی برای آن پیدا نکند. ناراحت کننده تر اینکه کودک به شیوه های معمول ساکت نمی شود و گویی یک عامل ناشناخته باعث بیقراری ناگهانی وی شده است.

گریه نوزاد وضعیتی است که توجه مادر را برای رسیدگی هرچه سریع تر به نوزاد جلب می کند. اما گاهی بچه ها گویی از گریه کردن خسته نمی شوند و مادران درمانده و مستاصل را با سوالات بی پاسخ بسیاری روبه رو می کنند.

به کمک طب چینی و با تستی ساده به سرعت علت گریه نوزادتان را فهمیده و می توانید او را آرام کنید.

رفلکسولوژی یک روش درمانی در چین باستان است که به تازگی در بسیاری از کشورها به عنوان یک روش درمانی محبوب در تسکین دردها، درمان بیماری های زیادی و رفع خستگی به کار می رود.
نوزادان اغلب گریه می کنند و اغلب برای پدر و مادرهای تازه مشکل است که بفهمند چه چیزی آنها را ناراحت می کند.
 
نقاط رفلکس در پا با تمام قسمت های بدن اعم از عضله، عصب، غده و استخوان ارتباط دارند و فشار روی این نقاط تورم را از بین برده و به آرامش اعصاب کمک می کند. این آرام سازی اعصاب به نوبه خود انقباض عروقی را کاهش می دهد، به طوری که خون و جریان عصبی بیشتر جریان یافته و در نتیجه بهبود جریان خون، سموم نیز از بدن دفع می شوند.
گریه نوزاد

ماساژ دادن نوزاد یکی از بهترین روش های آرام کردن آن هاست

یکی از موارد استفاده از این روش درمان طبیعی آرام کردن نوزادان است. کودک نوزاد تنها با گریه می تواند به پدر و مادر خود بفهماند که از یک درد رنج می برد.
 
با استفاده از این علم شما می توانید بفهمید مشکل کودک شما به کدام ناحیه بدن او مرتبط بوده و در صدد رفع آن و آرام کردن فرزندتان تلاش کنید و در بسیاری موارد حتی این کار موجب تسکین و توقف گریه اش می شود.
 
در رفلسکولوژی بچه ها بیشتر از بزرگسالان عکس العمل نشان می دهند زیرا کودکان به لمس فیزیکی بدنشان واکنش نشان می دهند. این موضوع یکی از دلایل مهمی است که با بغل کردن و مالش پشت او آرام شده و گریه اش متوقف می شود.
 
در زیر نقشه پا برای تشخیص محل درد و تسکین بدن نوزاد را مشاهده می کنید و برای استفاده این گونه از آن استفاده کنید.
 
گریه نوزاد

 فهمیدن علت گریه نوزاد با کمک طب چینی

مالش نوک انگشتان پای نوزاد با دردهایی که در سر و دندان او ایجاد شده مرتبط است در صورتی که او در حال دندان در آوردن باشد یا گوش او درد کند با ماساژ این نقاط می توانید به تسکین درد او کمک کنید.

ترجمه گریه نوزاد با کمک طب چینی + عکس

4.520
این مطلب مفید بود ؟182
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی