تنبلی جنسی مردان
تنبلی جنسی یا بی میلی مردان به برقراری روابط زناشویی با همسر خود می تواند موجب پاشیدگی بنیان یک خانواده شود و یکی از دلایل خیانت زنان می باشد.

تنبلی جنسی مردان علل خیانت زنان

یکی از مشکلات زوجین که گاهی سبب فروپاشی زندگی مشترک می شود، تنبلی جنسی است . عوامل مختلفی بر بی میلی جنسی یا همان تنبلی جنسی در روابط زناشویی اثر دارد . داشتن فعالیت جنسی در زنان و در مردان امری چند بعدی است و باید از جنبه های مختلف در ارتباط با آن مانند میل جنسی، برانگیختگی، ارگاسم و... و از دیدگاه عوامل فردی، بین فردی، روان شناختی، پزشکی، محیطی و... بررسی شود. در این بخش از نمناک شما را با این مشکل بزرگ در زندگی زناشویی آشنا می کنیم .

تنبلی جنسی مردان

ارتباط تنبلی جنسی مردان با خیانت زنان

آیا تنبلی جنسی مردان باعث خیانت می شود؟

این روزها بسیار در کلام همسران تنبلی جنسی مردها و خیانت زنان شنیده می شود. مشکلات اقتصادی، شرایط زندگی، زمان و امکان و حتی حوصله پرداختن به روابط زناشویی زوجین را محدود کرده یا کاهش داده است و مردانی نیز به دلیل شرایط ذهنی یا سنی، گرفتار تنبلی جنسی شده اند. زوجینی که به دلیل شرایط ذهنی یا سنی، و چه به سبب گرفتاریهای کاری و شغلی از روابط زناشویی غفلت می کنند ندانسته موجب فروپاشی بنیان خانواده خود می شوند.

زنان بیش از مردان به روابط جنسی راغبند اما زود تحریک نمی شوند و مانند مردان با شنیدن یا مشاهده اتفاقات جنسی آمادگی جنسی نمی یابند. همین میل و رغبت زیاد، مشکلات فراوانی را نیز به وجود می آورد. زیرا یکی از علت های خیانت زنان به شوهرشان این است که آن ها قدرت پاسخگویی به نیازهای جنسیشان را نداشتند و یا در رابطه جنسی تنبل شده اند.

مردان میانسال نسبت به مردان جوان، دیرتر به مرحله ارگاسم می رسند اما هیچ مردی نمی تواند موضوع عدم تمایل جنسی خویش را در ورای سنین میانسالی مخفی کند و فکر کند که چون سن و سالی از او گذشته، نمی تواند زنش به مرحله ارگاسم برساند.

مشکلات رابطه زناشویی

خیانت زنان با اشتباهات مردان در روابط زناشویی

پس مشکل اصلی تنبلی جنسی مردان کجاست؟

برخی از مردان در ایجاد رابطه جنسی با همسرانشان دچار خطاها و اشتباهاتی می شوند. شاید اگر زن از همسرش تقاضای جنسی کند و او بگوید امشب خسته ام، در واقع زندگی زناشویی خود را دچار مشکل ساخته است زیرا این مرد با همه قدرت و توان با گفتن این جمله اقتدار خویش را در برابر همسرش از دست می دهد .

این مردان با دیدن زنان دیگر در محل کار، پارک، سینما، خیابان، اتوبوس و … اشتهای جنسی زیادی می یابند اما با رسیدن به خانه، سرد می شوند و ادعایی عجیب و ناهمگون دارند.

علت تنبلی جنسی مردان

بی میلی مردان به رابطه جنسی با همسر خود

تنبلی جنسی مردان و دلایل و لطمات آن

تنبلی جنسی مشکلی است که پیش از آنکه دلیل فیزیکی داشته باشد ، دلیل روانی دارد . در این مورد مرد ، تصوراتی از همسرش دارد که او نمی تواند آن ها را برآورده سازد و زن برای برقراری رابطه جنسی جذابیت کافی ندارد و او نمی تواند باعث تحریک شوهرش شود.

احساس تمایل و نیاز جنسی در مرد تا حدودی شخصیت و توانایی او را نشان می دهد. پس چگونه است که مرد با درک این حقیقت بصراحت در برابر زنش اعتراف می کند که تمایل به رابطه جنسی ندارد؟ آیا به نظر شما این به نوعی از دست دادن قدرت و اقتدار مرد نیست؟ اگر هست چرا مرد از نظر روحی خود را تا بدین حد ضعیف نشان می دهد.

مردان در هر شرایط سنی برای حفظ بنیان خانواده، وظیفه دارند نیاز جنسی همسرشان را برآورده سازند و در صورت نیاز برای حل مشکل خود به یک مشاور خانواده مراجعه کنند زیرا ناتوانی جنسی ، سبب بروز سایر مشکلات زناشویی و خیانت زن می شود.

درمان تنبلی جنسی مردان

علت ناتوانی و تنبلی جنسی مردان

امروزه توازن عملیات جنسی در میان مردان و زنان به علت عوض شدن دید زنان درباره مسائل جنسی به دلیل گسترش ارتباطات اجتماعی میان زنان و مردان، تداخل جنسیت زن و مرد در محیط کاری و بیرون ، کسب آگاهی از مجلات، فیلم ها و شیوه های نوین ارتباط جنسی دچار گوناگونی و تحول شده است.

زن امروزی طراح و ترسیم کننده حالات روابط جنسی است و مانند زنان قدیم تابع خواسته و تمنای جنسی مرد نیست. بنابراین زن امروزی که پایبند به خانواده نیست از نظر جنسی استادانه عمل می کند و زنی سیری ناپذیر به شمار می رود . در چنین شرایطی وضعیت مردان دشوار تر است زیرا این زنان آشکارا از ارضای تمایلات جنسی خویش بحث خواهند کرد.

ترس مردان از چنین زنانی به این علت است که هرگاه مردی احساس نماید انگیزه و میل جنسی همسرش از او بیشتر است، خود را فاقد قدرت و مردانگی می داند و پایه های زندگی خود را متزلزل می داند.

چنین ترسی سبب می شود که مرد برای برآورده ساختن خواسته های همسرش ، رابطه جنسی را جذابتر سازد و با دیدن زنان دیگر، همسر خود را با آنان مقایسه کند و به همین دلیل میل جنسی اش بشدت بالا رود. اما مشکل این است که وقتی این مردان وارد خانه می شود، به برقراری رابطه زناشویی با همسر خود میلی ندارد!.

اشتباه مرد در رابطه زناشویی

تاثیر تنبلی جنسی مردان در خیانت زنان

یکنواختی، یکی از دلایل تنبلی جنسی مردان

اگر روابط زناشویی میان زن و شوهر بیشتر شود، انجام آن یکنواخت ترمی شود. در چنین شرایطی زنان برای کسب لذات بیشتری اگر محجوب و وفادار به شوهرشان نباشند، به سمت تشکیل رابطه جدیدی سوق می یابند و به شوهر خود خیانت می کنند.

همچنین در این شرایط مردانی که نتوانند نسبت به همسرخود فانتزی جدیدی ارائه کنند ، دچار رابطه جنسی یکنواخت می شوند و برای برآورده ساختن نیاز های خود به همسر خود خیانت خواهند کرد.

برای جلوگیری از هم پاشیدگی بنیان خانواده، اگر مردان توانایی جنسی لازم را برای برقرای رابطه با همسر خود ندارند باید با همراهی یک مشاور خانواده مشکل ذهنی خود را حل کنند تا در زندگی با خیانت روبرو نشوند.

زنان وفاداریا زنان بی وفا و خیابانی نیز طالب مردی هستند که از نظر جنسی قدرتمند است . زن و شوهر برای حفظ زندگی مشترک خود و جلوگیری از خیانت بهتر است تکنیک های افزایش میل جنسی به کمک مشاور خانواده، را فرا بگیرند و در زندگی به کار برند، وگرنه سبب بروز اختلافات زناشویی و یا خیانت همسر خواهد شد.

 

آیا میان تنبلی جنسی مردان با خیانت زنان رابطه ای وجود دارد؟

4.355
این مطلب مفید بود ؟478
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن/ز.ت
وبگردی