کودکی لیلا حاتمی

دلنوشته لیلا حاتمی با عکسی از دوران کودکی اش

تاریخ انتشار : 16 دی 1397کد مطلب : 39910زمان مطالعه : 2 دقیقه
لیلا حاتمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از دوران کودکی و دلنوشته ای برای روزهای رفته به روز کرد.

کودکی لیلا حاتمی در کنار لیلی رشیدی

لیلا حاتمی دختر زنده یاد علی حاتمی است که پدرش دوستی و رابطه نزدیکی با خانواده زنده یاد داوود رشیدی داشت . لیلی دختر مرحوم داوود رشیدی است که به واسطه رابطه خوب پدر با خانواده علی حاتمی دوران کودکی را با لیلا حاتمی گذراند.

دوستی لیلی و لیلا سابقه ای 40 ساله دارد و همه اهالی هنر از قدمت این دوستی آگاهند. لیلا حاتمی بازیگر کشورمان با انتشار عکسی از دوران کودکی اش در کنار لیلی رشیدی دلنوشته ای برای روزهای رفته کودکی اش نوشت.

عکسی از کودکی لیلا حاتمی و لیلی رشیدی

لیلا حاتمی با انتشار عکسی از دوران کودکی اش در کنار لیلی رشیدی دلنوشته ای برای گذشت سریع دوران کودکی اش نوشت.

لیلا حاتمی و لیلی رشیدی

کودکی لیلا حاتمی در کنار لیلی رشیدی

لیلا حاتمی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : با چه عجله ای دوست داشتیم بزرگ بشیم...

غافل از اینکه تمامی حسرت هامون همون دوران کودکی میشه! غافل از اینکه تمام دوست داشتن های بی دریغمون همونجا باقی می مونن...

غافل از اینکه همه ی شادی های بی دلیلمون همون زمان دفن میشن... غافل از اینکه لذت بردن از زندگی رو اون زمان بهتر از بزرگ ترها بلد بودیم...

لیلا حاتمی و لیلی رشیدی

دوستی 40 ساله لیلا حاتمی و لیلی رشیدی

شهره سلطانی بازیگر کشورمان هم چند وقت پیش با انتشار عکسی از لیلی رشیدی و لیلا حاتمی در کنار هم از قدمت دوستی این دو هنرمند کشورمان نوشت و از حس خوب این دوستی گفت.

لیلا حاتمی و لیلی رشیدی

لیلا حاتمی و لیلی رشیدی در کودکی

لیلی و لیلا هر دو از هنرمند خوب این روزهای سینما هستند که به واسطه پدرانشان که بزرگ مردانی در سینما بودند با یکدیگر رابطه خانوادگی داشتند و تمام دوران کودکی را در کنار هم گذراندند.

لیلا حاتمی و لیلی رشیدی

عکسی از کودکی لیلا حاتمی و لیلی رشیدی

لیلا حاتمی در 9 مهر 1351 در تهران متولد شد و از کودکی در فیلمهای پدرش حضور داشت. او همسر علی مصفا بازیگر و کارگردان سینما است.

لیلا حاتمی و لیلی رشیدی

لیلا حاتمی و لیلی رشیدی بازیگران سینمای ایران

لیلی رشیدی مادر خانمی معروف قصه های تابه تا متولد سال 1352 بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران فرزند داوود رشیدی و احترام برومند است که بازیگری را از دوران کودکی آغاز کرد.

کودکی لیلا حاتمی با لیلی رشیدی گذشت!+عکس

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی