زهرا سعیدی

خانه مادری اولین سریال شبکه امید در نوروز 97

تاریخ انتشار : 5 بهمن 1396کد مطلب : 63532زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال خانه مادری به عنوان اولین سریال شبکه امید با بازی زهرا سعیدی و ساناز سماواتی نوروز 97 روی آنتن میرود.

پخش سریال خانه مادری نوروز 97 از شبکه امید

شبکه امید یکی از شبکه هایی است که از زمان پخش به صورت آزمایشی مورد استقبال قرار گرفت و به زودی اولین سریال این شبکه با عنوان خانه مادری با بازی زهرا سعیدی و مهدی صباغ کلید میخورد.

سریال «خانه مادری» که به عنوان اولین سریال شبکه امید از آن یاد می شود، به زودی کلید خواهد خورد.

داستان و بازیگران سریال خانه مادری

داستان این مجموعه درباره مادری است به نام آذربانو (زهرا سعیدی) که بعد از شهادت فرزندش در ١٦ سالگی از کرمان به تهران سفر کرده و پس از فوت همسرش مجدد به کرمان و خانه مادری شان بازمی گردد. در خانه مادری شخصی به نام عمو کریم (مهدی صباغی) به همراه خانواده اش سال هاست به عنوان سرایداری زندگی می کنند که با ورود آذربانو اتفاق هایی رقم می خورد. مهمترین آن تصمیم گرفتن آذربانو بعد از خواب فرزند شهیدش بابت سرپرستی چندین کودک کار در خانه مادری است.

بازیگران سریال خانه مادری

رونمایی از تست گریم بازیگران سریال خانه مادری

این سریال در ٢٦ قسمت ٤٠ دقیقه ای با مشارکت شبکه استانی کرمان و شبکه امید ساخته می شود و از اول نوروز ٩٧ از شبکه کرمان و شبکه سراسری امید پخش خواهد شد.

بازیگران و عوامل سریال «خانه مادری» عبارت است از: زهرا سعیدی، مهدی صباغی، بهراد خرازی، شهروز ابراهیمی، ساناز سماواتی، سارا احمدیان، یدالله شادمانی، حمید غیاث، حمید دلسوزی، حسن همتی، زهرا مرادی، عباس سلطانی، سهیل مینایی، مینا اخوان، محمود رضایی مهر و ... .

عوامل سریال خانه مادری عبارتند از: تهیه کنندگان و کارگردانان امین امانی - علی امانی، نویسنده:محمد نداف مدیر تصویربرداری مجید طرقی، تصویربردارهادی درزی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز:علی آشتیانی، طراح گریم هانی گلشاهی، طراح صحنه و لباس امین امانی، صدابردار:مجید حسینی نسب، مدیر تولید حسین امانی،جانشین تولید ،محمود رضایی،تدوین و صداگذاری حامد بردبار، ناظر کیفی محمودرضا منتظری هستند.

خانه مادری اولین سریال شبکه امید در نوروز 97

4.213
این مطلب مفید بود ؟112
برگرفته از ایسنا / م.ف
وبگردی