اجاره خانه تهران

اختلاف اجاره برخی از مناطق مختلف تهران چقدر است؟

تاریخ انتشار : 20 خرداد 1400کد مطلب : 64281زمان مطالعه : 2 دقیقه
با توجه به اختلاف نرخ اجاره در مناطق مختلف تهران، جدولی از نرخ اجاره در برخی از مناطق مختلف تهران به دست آمده است.

تجارت نیوز: بر اساس آگهی های ثبت شده در سایت دیوار، اختلاف قیمت اجاره ماهانه در برخی از مناطق تهران به دست آمده است.

با توجه به داده های موجود، اختلاف نرخ اجاره منطقه فلاح با منطقه قیطریه بیش از 12 میلیون تومان است. نرخ اجاره خانه در منطقه فلاح 5٫9 میلیون تومن و در منطقه قیطریه 18٫8 میلیون تومان ثبت شده است.

نرخ اجاره مسکن در منطقه افسریه یکی از مناطق شرق تهران 7٫4 میلیون تومان ماهانه و در منطقه استاد معین یکی از مناطق غربی تهران 8٫2 میلیون تومان ثبت شده است.

اختلاف اجاره بها در منطقه دزاشیب با محله استاد معین حدود 10 میلیون تومان است. اجاره در منطقه دزاشیب 18٫2 میلیون تومان ماهانه و در محله استاد معین به قیمت 8٫2 میلیون تومان ثبت شده است.

کوی فردوس با متوسط اجاره 12 میلیون تومان برای یک آپارتمان 80 متری ثبت شده است که نرخ اجاره در این منطقه با منطقه پاسداران حدود 6 میلیون تومان اختلاف قیمت دارد. متوسط نرخ اجاره در محله پارسدارن 18٫7 میلیون تومان ثبت شده است.

در بین مناطق نام برده در جدول زیر، سلسبیل، استاد معین و آهنگ با متوسط اجاره در کانال هشت میلیون تومان ثبت شده اند. در مقابل نرخ اجاره آپارتمان در مناطق دزاشیب، پاسداران و جردن در کانال 18 میلیون تومان اعلام شده است. 

در جدول زیر لیست اجاره ماهانه در برخی از مناطق مختلف تهران را مشاهده می کنید.(دقت داشته باشید قیمت ها متوسط اجاره یک متر مربع و همینطور میانگین اجاره کامل یک آپارتمان مسکونی 80 متری دو تا پنج سال در شهر تهران و حومه در 10 روز گذشته آگهی های دیوار است.)(قیمت های گزارش شده حاصل جمع اجاره بهای ماهانه و سه درصد مبلغ ودیعه است.)

انتهای پیام/م

اختلاف اجاره برخی از مناطق مختلف تهران چقدر است؟

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی