نرگس محمدی و لیندا کیانی

آشپزی نرگس محمدی و لیندا کیانی + تصاویر

تاریخ انتشار : 25 شهریور 1393کد مطلب : 8416زمان مطالعه : 2 دقیقه
دستپخت های خودمانی نام برنامه ای است که در آن بازیگران و ورزشکاران به رقابت آشپزی میپردازند، این برنامه قرار است به زودی از شبکه دوم سیما پخش شود.

برنامه دستپخت های خودمانی به کارگردانی و تهیه کنندگی فریدالدین نیکجو و با اجرای بهار ارجمند میزبان بازیگران و چهره های مشهور خواهد بود که با هم به رقابت آشپزی میپردازند.

بهاره ارجمندی

فریدالدین نیکجو تهیه کننده و کارگردان دستپخت های خودمانی درباره تولید این برنامه گفت:فصل نخست این برنامه در 30 قسمت 35 دقیقه ای با حضور چهره های ورزشی و هنری تولید می شود و در هر قسمت از برنامه دو چهره متفاوت از میان هنرمندان، ورزشکاران و مجریان معروف در فضایی صمیمی و اتمسفر پر نشاط در زمینه آشپزی با یکدیگر رقابت می کنند.
نرگس محمدی و لیندا کیانی در برنامه دستپخت خودمونی شرکت کردند و دلمه برگ مو درست کردند و نرگس محمدی برنده این رقابت شد.

نرگس محمدی و لیندا کیانی

این تهیه کننده یادآور شد:دستپخت های خودمانی بهانه ای است که به واسطه آن به سنت های خوب ایرانی، غذاهای اصیل و مزه های از یاد رفته کشور عزیزمان ایران پرداخته شود. در حقیقت فرصتی فراهم شده تا هنرمندان و ورزشکاران در یک فضای صمیمانه در تلویزیون آشپزی کنند، درباره فرهنگ اصیل ایرانی گپ بزنند و فضایی شاد برای خانواده های ایرانی ایجاد کنند.

بهاره ارجمند در برنامه دستپخت های خودمانی

وی در پایان درباره زمان پخش دستپخت های خودمانی نیز گفت:این برنامه که در گروه خانواده شبکه دو در حال تولید است، به زودی در جدول پخش این شبکه قرار می گیرد.
مهران غفوریان ، ارژنگ امیر فضلی ، شهره لرستانی ، فقیه سلطانی ، رامسین کبریتی ، نرگس محمدی ، لیندا کیانی ، علی انصاریان و مرجانه گلچین از چهره هایی هستند که در این برنامه با هم مسابقه آشپزی می دهند.

آشپزی نرگس محمدی و لیندا کیانی + تصاویر

3.185
این مطلب مفید بود ؟5332
برگرفته از مهر - / ک
وبگردی