جلیل فرجاد

شرایط روحی بد جلیل فرجاد

تاریخ انتشار : 25 شهریور 1396کد مطلب : 56570زمان مطالعه : 2 دقیقه
جلیل فرجاد بازیگر پیشکسوت و پدر مارال و مونا فرجاد ، در یک گفتگو ناگفته هایی از دلیل کم کاری و شرایط روحی نامناسب این روزهایش گفت که در ادامه خواهید خواند.

دلیل کم کاری این روزهای جلیل فرجاد

جلیل فرجاد بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان که دو دختر هنرمند را تحویل جامعه هنری داد این روزها کمتر در قاب تلویزیون دیده میشود و گویا شرایط روحی مناسبی برای پذیرفتن نقش ها ندارد. گفتگویی با جلیل فرجاد داشته ایم که متن این گفتگو را در ادامه میخوانید.

جلیل فرجاد چرا این روزها کم کاره شده است

جلیل فرجاد بازیگر سینما و تلویزیون دلیل کم کاری های اخیر خود را نبود شرایط مناسب خواند و گفت:این روزها پشنهاداتی بوده تا در چند اثر به ایفای نقش بپردازم اما واقعیت امر اینکه آثار از لحاظ کیفی در سطح بسیار پایینی به سر می برند.

وی با اشاره به نبود انگیزه برای حضور در برخی آثار افزود:در حال حاضر شرایط روحی خوبی برای بازی ندارم و ترجیح می دهم که کاری را قبول نکنم. نقش های پیشنهادی اینقدر کوچک هستند که برای من بازیگر هیچ انگیزه ای برای کار باقی نمی گذارند.

بازیگر فیلم "جان سخت" دلیل کمرنگ شدنش در عرصه سینما را اینگونه مطرح نمود:خوش به حال دوستانی که انتخاب نمی کنند و یا من که انتخاب نمی شوم. این کلمات و لغات را بارها و بارها سایر همکارانم گفته اند، مشکلات عدیده است و با بیان آنها متاسفانه اتفاقی نمی افتد.

جلیل فرجاد

جلیل فرجاد در کنار دخترانش مارال و مونا

وی در مورد دلیل ایجاد وضع موجود در عرصه بازیگری خاطرنشان کرد:این را باید از مدیران و سیاست گذاران فرهنگی پرسید و جواب را آنجا جستجو کرد ولی این مساله اینقدر تکرار شده و این مشکل بیان شده که دیگر گفتنش هیچ دردی را دوا نمی کند.

شرایط روحی بد جلیل فرجاد

4.219
این مطلب مفید بود ؟163
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
وبگردی
    not found