جزیره شخصی

چهره های معروفی که جزیره شخصی دارند + تصاویر

تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48457زمان مطالعه : 8 دقیقه
چهره های مشهور دنیا جزیره های شخصی دارند که مانند بهشتی است که هرگز از بودن در آن خسته نخواهید شد، تصاویری از جزیره شخصی سلبریتی ها را در این مطلب میتوانید مشاهده کنید.

سلبریتی هایی که جزیره شخصی دارند

داشتن جزیره شخصی شاید یکی از لذت بخش ترین تجربه های دنیا باشد که برای هرکسی دوست داشتنی است. استراحت در جزیره شخصی که مانند بهشت می مانند قطعا لذت بخش خواهد بود. بسیاری از سلبریتی های دنیا جزیره شخصی دارند که مانند یک بهشت پر از جذابیت و زیبایی است که بودن در آن روح را تازه میکند. در این مطلب گزارشی از چهرهایی که جزیره شخصی دارند برایتان گردآوری کرده ایم .

وقتی اسم مالکیت جزیره شخصی به گوش مان می خورد ناخودآگاه فکرمان می رود دنبال این که حتما این جزیره باید به یکی از سلبریتی ها، سیاستمدار و میلیاردرهای آمریکایی و اروپایی متعلق باشد یا یکی از شیوخ پولدار عرب. مطلقا نمی تواند فکرمان به سمت یک ایرانی برود، نه؟ اما ظاهرا باید برخلاف این فکر کنیم.
 
مالکیت و زندگی در یک جزیره خصوصی دست کمی از گذراندن لحظات در بهشت ندارد. آدم می تواند زنده باشد و به بهشت برود. شاید فکرش را هم نتوانیم بکنیم که یکی از زیباترین و کامل ترین جزایر شخصی دنیا به قیمتی افسانه ای و عجیب در قلب سواحل یونان به یک ایرانی تعلق داشته باشد که ثروت و دارایی اش حد و حساب ندارد؛ طبیعتا هم برای داشتن یک جزیره شخصی باید ثروت آدم بی حد و حساب باشد.

جزیره شخصی چهره های سرشناس

این جزیره شخصی و تفریحی را می توان یکی از دل انگیزترین و آرام ترین و زیباترین نقاط تفریحی سراسر جهان به شمار آورد اما هر چه زندگی در این جزیره آرام و به دور از تنش باشد، حداقل یک چیز داغ و قابل بحث است و آن قیمت افسانه ای 900 میلیارد تومانی اش.

این هموطن عزیز مثل پادشاه ها زندگی می کند، جزیره و هواپیمای شخصی دارد. معماری خانه اش هوش از سر می رباید و اتومبیلش حقیقتا افسانه ای و بی مانند است. جزیره ایشان آنقدر زیباست و امکاناتش چنان کامل است که با بهشت برابری می کند. البته هیچ کس هنوز بهشت را ندیده اما در ادامه با توصیفاتی که از این جزیره می کنیم قطعا شما هم مطمئن می شوید بهشت باید جایی شبیه این جزیره باشد.

 
جزیره شخصی

تصویری از جزیره شخصی یک ایرانی

او هر وقت دلش بخواهد به همراه خانواده برای عوض کردن آب و هوا با یکی از چندین هواپیمای شخصی خودش به جزیره بی نظیرش در یونان می رود. او می تواند در 28 هکتار زمین این جزیره به آسودگی استراحت کند و از هیاهوی زندگی شهری به دور باشد. چشم انداز این جزیره بی نهایت رویایی و زیباست. نور آفتاب روی ماسه های آن تداعی سکه های طلایی را می کنند که می درخشند و در شب زیر نور ماه مثل الماس های درخشان هستند.

او صبح ها در امتداد این ساحل می دود و سپس در سواحل طلایی ماسه ای آن دراز می کشد. به طلوع آفتاب نگاه می کند و از چشم انداز آبی 360 درجه ای آن لذت می برد. این جزیره امکانات شگفت انگیزی برای ماهیگیری و موج سواری دارد و بیش از هزاران متر مربع فضای ساحلی آن او را در قلب تماس با آب قرار می دهد. آفتاب ملایم و گاهی تند به همراه خنکای نسیم در این جزیره جان می دهد برای حمام آفتاب گرفتن. وقتی از حمام آفتاب گرفتن، موج سواری، جت اسکی و شنا خسته شد، برای استراحت باید انتخاب کند که به کدام سوئیت لوکس جزیره اش برود.

تمامی اقامتگاه ها با مبلمان های طرح فرانسوی و به طور استادانه ای تزیین شده اند؛ آنقدر که با این طراحی و معماری بی نظیر احساس می کنی در یونان نیستی و وسط قلب پاریس قرار داری. همه اتاق خواب ها با تختخواب های اندازه خیلی بزرگ تجهیز شده اند که برای میهمان ها در نظر گرفته شده است و وسط آنها یک جکوزی وجود دارد. هر عمارت یک سالن ورزشی جدا دارد که سیستم تهویه هوای مجزا دارد.

در کنار تمامی این امکانات، پیشخدمت و آشپز و محافظ شخصی مخصوصش را هم در اختیار دارد. آشپز شخصی او به پختن انواع و اقسام غذاها مسلط است. هر وقت او به جزیره اش می رود بساط آتشبازی هم پابرجاست و او شب ها روی قایق 173 فوتی اش به تماشای آتشبازی می نشیند.

زمین تنیس اختصاصی را نیز باید به امکانات این جزیره اضافه کرد؛ همچنین سالن ژیمناستیک و اسکواش؛ باند فرود برای هواپیما و هلیکوپتر شخصی ایشان هم در جزیره اش مهیاست.

زندگی در چنین بهشتی که انواع و اقسام امکانات از هر نوعی که اراده کنید در اختیارتان است، می تواند آرزوی هر شخصی باشد. آدم ناخودآگاه چشمش را می بندد و با تصور جزیره زیبا و گران قیمت ایشان در قلب سواحل یونان یاد فیلم هایی می افتد که دستت را روی زنگی فشار می دهی و در چشم به هم زدنی هر چه بخواهی برایت فراهم است.

این جزیره امکانات پذیرایی از میهمانان متعدد را دارد که اغلب در اختیار فامیل و نزدیکان ایشان قرار می گیرد. فامیل چنین شخصی بودن هم مزایای مخصوص خودش را دارد. خیلی از جزیره داران معروف در زمان هایی که از جزیره شان استفاده نمی کنند آن را اجاره می دهند اما جزیره این شخص کاملا خصوصی است.

جزیره های زیادی در دنیا برای فروش هستند که امکانات متفاوتی دارند اما با توجه به امکانات این جزیره یکی از کامل ترین و گران ترین جزایر خصوصی است. زندگی در این جزیره حتی اگر برای چند روز کوتاه باشد، آنقدر شیرین و به یادماندنی خواهد بود که هر لحظه آن به اندازه چند سال در ذهن باقی خواهد ماند.
ریچارد برانسون
 
جزیره شخصی

تصویری از جزیره شخصی ریچارد برانسون

وقتی پای صحبت از جزیره های شخصی به میان می آید جای هیچ شک ینیست که ریچارد برانسون سرور همه جزیره داران به شمار می آید. این فرد بانفوذ انگلیسی و صاحب شرکت هواپیمایی «ویرجین آتلانتیک» جزیره ای شخصی در دریایی کارائیب دارد؛ همچنین جزیره رویایی Jakepeace را برای کارمندانش خریداری کرده است که هر وقت از کار روزمره خسته شدند بتوانند در سواحل آن لذت ببرند. آدم دلش می خواست کارمند شرکت او بود و تعطیلاتش را در چنین بهشتی می گذراند؛ قطعا می توانست درست و حسابی خودش را سبک کند.
 


جانی دپ؛ صاحب جزیره کوچک Little HallsPond
جزیره شخصی

تصویری از جزیره شخصی جانی دپ

او صاحب چهار جزیره در قسمت های شمالی باهاما، به ارزش 50 میلیون دلار است. جانی دپ زمانی که در فیلم «دزدان دریایی کارائیب» ایفای نقش می کرد عاشق باهاما شد و بالاخره قدم پیش گذاشت و این بهشت واقعی را برای خانواده اش خرید. خیلی رشک برانگیز است که با شغل بازیگری آنقدر ثروت داشته باشی که بتوانی جزیره مورد علاقه ات را بخری.
 
این جزیره 3.6 میلیون دلار ارزش دارد و از زیباترین صخره های دریایی بهره مند است؛ همچنین به دلیل لنگرگاه شخصی، مرداب هایی که در کنارش درخت های خرما روییده و 6 بخش ساحلی سفیدرنگ بکر و دست نخورده اش شهرت دارد و فقط با یک کشتی کوچک، هلیکوپتر یا هواپیمای دریایی می توان به آنجا سفر کرد. جانی دپ بر بکر و دست نخورده باقی ماندن این جزیره اصرار دارد و نمی خواهد با بناها و امکانات زندگی مدرن صنعتی و شهری آن را خراب کند.
 


شکیرا؛ جزیره باندز؛ باهاما
 
جزیره شخصی

تصویری از جزیره شخصی شکیرا

این جزیره وسیع 16 میلیون دلار ارزش دارد و هنرمندانی مثل شکیرا، راجر واترز ستاره پینک فلوید، و الخاندرو سانز ستاره پاپ اسپانیایی یبه طور مشترک از آن استفاده می کنند. آنها در فکر خلق آثار و برنامه های هنری و فرهنگی هستند که بتوانند از هنرمندان دیگر و تازه واردان دنیای هنر پیشی بگیرند.
 


مل گیبسون؛ جزیره مانگو؛ فیجی
 
جزیره شخصی

تصویری از جزیره شخصی مل گیبسون

با توجه به جزیره دار قبلی و بعدی در می یابیم یکی از گروه های ثروتمند در آمریکا، هنرپیشه ها و کارگردانان سینما هستند که اغلب شان جزیره شخصی دارند. اهالی استرالیا جزیره های گرمسیری فیجی را محلی فوق العاده برای گذراندن ایام تعطیلات می دانند. مل گیبسون هم استرالیایی است و با خریدن جزیره مانگو در سال 2005 به مبلغ 15 میلیون دلار، به دارندگان جزایر فیجی پیوست. این جزیره یکی از جزیره های بزرگ جنوب اقیانوس آرام محسوب می شود و کاملا دست نخورده و خالی از سکنه است؛ مل گیبسون هم سعی کرده به جز یک ساختمان برای استفاده شخصی، باقی جاهای جزیره را دست نخورده نگه دارد. برای او حفظ محیط زیست به شکل بکر و دست نخورده بسیار اهمیت دارد.
 


دیوید کاپرفیلد؛ جزیره کوچک ماشا؛ باهاما
 
جزیره شخصی

تصویری از جزیره شخصی دیوید کاپرفیلد

دیوید کاپرفیلد، مرد افسانه ای شعبده و جادو، یکی از افراد بسیار ثروتمند دنیا به شمار می رود. او صاحب چهار جزیره در قسمت های شمالی باهاما به ارزش 50 میلیون دلار است، البته او بیشتر اوقات فراغتش را در جزیره ماشا می گذراند و سه جزیره دیگر را برای روز مبادا نگه داشته است. او این جزیره را هفته ای 325 هزار دلار اجازه می دهد و این کار برای او نوعی منبع درآمد عالی به حساب می آید. افراد مشهور دیگری مثل جان تراولتا و اپرا وینفری هم به این جزیره سفر کرده اند. کاپرفیلد آب های جزیره را سرچشمه جوانی می نامد و ادعا می کند این جزیره زیبایی نفس گیر فرازمینی دارد که شاید در خواب هم ندیده باشید.
 


لئوناردو دی کاپریو؛ جزیره بلک ادور؛ بلیز
 
جزیره شخصی

تصویری از جزیره شخصی دی کاپریو

و باز هم هنرپیشه ای میلیاردر؛ وکیل تجاری لئوناردو دی کاپریو جزیره ای به ارزش 1.75 میلیون دلار را در سال 2005 برای او خریداری کرد. این جزیره زیبا با سواحل شنی سفید رنگ، درخت های نارگیل و صخره های زیبا، در نزدیکی صخره های مرجانی واقع شده است. گفتنی است در این مکان هیچ جزیره دیگری وجود ندارد که مثل این جزیره فضای کافی برای ساخت یک فرودگاه را داشته باشد. لئوناردو هم برای این جزیره برنامه هایی دارد؛ مثل تبدیل کردن جزیره به یک پاتوق برای محفل های دوستان و ساخت هتل های زنجیره ای برای چهار فصل سال و بسیاری آرزوهای دیگر که باید دید کدام یک قابلیت تحقق پیدا کردن دارند.
 


نیکلاس کیج؛ جزیره کوچک لیف؛ باهاما
 
جزیره شخصی

تصویری از جزیره شخصی نیکلاس کیج

سال 2006 نیکلاس کیج این جزیره باهامایی را به مبلغ سه میلیون دلار خرید. او پیش از این صاحب خانه ای فوق العاده مجلل در جزیره پارادایس بود. جزیره لیف جزو جزیره های زنجیره ای اکزوما محسوب می شود و در نزدیکی جزیره خصوصی جانی دپ قرار دارد و باید به این نکته اشاره کرد که با داشتن نخل های خرما، سواحل شنی طولانی و یک برکه با آب بسیار زلال و شفاف، این جزیره چیزی کمتر از یک بهشت نیست.
 


ادی مورفی؛ جزیره روستر؛ باهاما
 
جزیره شخصی

تصویری از جزیره شخصی ادی مورفی

ادی مورفی جزو بازیگرانی است که بیشترین دستمزدها را می گیرد؛ پس طبیعی است که صاحب بهشتی رویایی، یعنی جزیره روستر باشد که به جزیره ای دراز و کشیده معروف شده است. او در سال 2007 این جزیره را به مبلغ 15 میلیون دلار خرید که فقط چند دقیقه با ناسائو، پایتخت باهاما فاصله دارد. تجارت و خرید و فروش زمین تا جایی در هالیوود رواج پیدا کرده است که بازیگرانی مثل ادی مورفی و برخی دیگر از ثروتمندان هم جزیره های شخصی شان را به محلی تجاری تبدیل کرده اند که خود و خانواده شان بتوانند تا آخر عمر از چنین مکان هایی استفاده کنند.

چهره های معروفی که جزیره شخصی دارند + تصاویر

4.133
این مطلب مفید بود ؟276
برگرفته از ماهنامه آینده روشن / م.ف
وبگردی