آرایش عجیب دختر چینی
دختر چینی توانست با استفاده از لوازم آرایش و یک روش جالب و عجیب تغییر بسیار زیادی در چهره خود ایجاد کند.

قبل و بعد آرایش دختر چینی

همان گونه که مطلع هستید،می توان این روزها از لوازم آرایشی در تغییر و زیبایی چهره استفاده نمود که تمام آنها می توانند این تغییرات را خواه در رنگ و خواه در زیبایی فرد استفاده کننده تاثیر بگذارند.

اما همچنین برخی از افراد به میزان مناسب و مورد نیاز خود از لوازم آرایشی و بهداشتی در طول روز استفاده می کنند و برخی دیگر نیز با استفاده از این لوازم آرایشی بهداشتی مخالف هستند و ترجیح می دهند چهره خود را با بصورت طبیعی حفظ نمایند.

آرایش دختر چینی

چهره دختر چینی بدون آرایش

با این وجود این لوازم آرایشی بهداشتی می توانند بسیار کارآمد باشند ولی نمی توانند به میزان بسیار زیادی چهره ما را تغییر دهند و برای تغییر زیاد باید هزینه های بسیار زیادی را در نظر بگیریم .

اما اخیرا دختر چینی جوان تصاویری از قبل و بعد آرایش خود را در صفحه مجازی اش منتشر کرد که این تصاویر به شدت جنجالی شد و باعث شوکه کردن کاربران صفحات مجازی شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

آرایش عجیب دختر چینی

تغییر چهره ی دختر چینی با آرایش

همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید،دختر چینی جوان با استفاده از روش آرایش و ساخت مجسمه ها،خودش را به نحوی آرایش نمود که تغییر بسیار زیادی را در درون خود ایجاد نمود و همچنین وی برای با استفاده از لوازم مخصوص آرایشی توانست فرم بینی،چشم ها و فک خود را کاملا تغییر دهد.

قبل و بعد آرایش

چهره ی دختر چینی قبل و بعد آرایش

پس از اتمام آرایش،به هیچ وجه نمی توان این دو تصویر را متعلق به یک شخص دانست چرا که چهره ، رنگ و فرم کاملا تغییر یافته اند . جالب است بدانید که این تصاویر بیش از 18000 بار در صفحات مجازی منتشر شده اند و به طبع اغلب کاربران این تغییر چهره عجیب دختر چینی را مشاهده نموده اند.

قیافه باورنکردنی دختر چینی قبل و بعد از آرایش کردن

3.4246
این مطلب مفید بود ؟16680
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
برچسب : آرایش صورت
وبگردی