مریلا زارعی و پژمان جمشیدی
پوستر اصلی فیلم سینمایی ایده اصلی به کارگردانی آزیتا موگویی رونمایی شد و این فیلم سینمایی به زودی اکران خود را در سینماهای کشور آغاز میکند.

اکران ایده اصلی به زودی در سینماهای کشور

فیلم سینمایی ایده اصلی به کارگردانی و تهیه کنندگی آزیتا موگویی به زودی در سینماهای کشور اکران خود را آغاز میکند و در آستانه اکران این فیلم سینمایی از پوستر اصلی این فیلم رونمایی شد.

ایده اصلی با حضور چهره هایی چون بهرام رادان ،مهرداد صدیقیان و پژمان جمشیدی جلوی دوربین رفت و تا چند روز دیگر روی پرده سینماها میرود.

انتشار پوستر فیلم ایده اصلی و مشخص شدن زمان اکران

مهرداد صدیقیان بازیگر فیلم ایده اصلی تصویری از پوستر اصلی این فیلم سینمایی را در آستانه اکران به نمایش گذاشت.

فیلم ایده اصلی

رونمایی از پوستر فیلم ایده اصلی

ایده اصلی ساخته جدید آزیتا موگویی از 16 مرداد اکران خود را در سینماهای کشور آغاز میکند و در آستانه اکران از پوستر اصلی این فیلم به طراحی احسان برآبادی رونمایی شد.

خلاصه داستان و بازیگران فیلم ایده اصلی

پژمان جمشیدی ، بهرام رادان و هانیه توسلی

پژمان جمشیدی ، بهرام رادان و هانیه توسلی در فیلم ایده اصلی

در خلاصه داستان فیلم ایده اصلی آمده است : ایران و اسپانیا برای راه اندازی یک پروژه بزرگ در جزیره هندورابی در جنوب ایران به توافق رسیده اند. شرکت ها و افراد بسیاری به طمع برنده شدن در این مناقصه شرکت کرده اند و همین موضوع آغاز ماجراهایی تازه در این فیلم سینمایی است.

 مهرداد صدیقیان

بازی مهرداد صدیقیان در فیلم ایده اصلی

بهرام رادان، مریلا زارعی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی ، مهرداد صدیقیان و شهباز نوشیر به همراه بازیگران اروپایی:مانوس گاوراس، آندریا ماچالکیدو، ایرنا مانژوسوا، واروارا لامو، آندریاس کریستودولو در فیلم ایده اصلی به ایفای نقش پرداخته اند.

 بهرام رادان

نقش آفرینی بهرام رادان در فیلم ایده اصلی

رونمایی از پوستر فیلم ایده اصلی + داستان،بازیگران و زمان اکران

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
منبع : صفحه مهرداد صدیقیان / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی