همراه بانک مهر اقتصاد
اگر شما از مشتریان بانک مهر اقتصاد هستید و تصمیم به استفاده از همراه بانک دارید، در ادامه می توانید “همراه بانک مهر اقتصاد” را برای اندروید و iOS دانلود نمائید.

دانلود همراه بانک مهر اقتصاد برای اندروید و iOS

بانک مهر اقتصاد یکی از بانک های قدیمی در کشورمان می باشد که برای اولین بار در سال 1372 تاسیس شد که در ابتدا به عنوان یک موسسه قرض الحسنه فعالیت داشت و اما پس از مدت کوتاه تبدیل موسسه مالی و اعتباری شد و این روزها بیش از 800 شعب بانک مهر اقتصاد در سرتاسر کشور در حال خدمات رسانی به عموم مشتریان خود هستند.

بانک مهر اقتصاد

با این حال بانک مهر اقتصاد برای راحتی عموم مشتریان خود، همانند سایر بانک های جهان از خدمات الکترونیکی همانند همراه بانک و اینترنت بانک پرده برداری کرده است که شما می توانید از آنها به‌صورت رایگان برای انجام کلیه امورات بانکی و ساده ای که برای انجام آن طبق روال قبلی باید ساعت ها در صف بایستید را تنها در چند ثانیه انجام دهید. با این وجود برنامه همراه بانک مهر اقتصاد، کاربردی ترین برنامه برای مشتریان بانک مهر اقتصاد است که در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک، بیشتر با این برنامه کاربردی آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

ویژگی های همراه بانک مهر اقتصاد

همراه بانک مهر اقتصاد

 همراه بانک مهر اقتصاد، همانند سایر برنامه های همراه بانک، دارای قابلیت های نسبتا یکسان است که مشتریان این بانک می توانند از این همراه بانک استفاده نمایند. با این وجود قبل از دانلود همراه بانک مهر اقتصاد، بهتر است تا از برخی از مهم ترین قابلیت های این برنامه کاربردی آشنا شوید؛

 1. انتقال وجه سپرده به سپرده
 2. انتقال وجه کارت به کارت
 3. پرداخت قبوض
 4. پرداخت اقساط
 5. خرید شارژ برای اپراتورهای مختلف
 6. نرخ ارز
 7. گزارش تراکنش های بانکی
 8. نرخ سود سپرده
 9. مشاهده فهرست کارت ها
 10. اعلام موجودی بانک مهر اقتصاد
 11. کمک مردمی
 12. جستجو و مشاهده شعب و...

لینک های دانلود همراه بانک مهر اقتصاد

 همراه بانک مهر اقتصاد برای دو سیستم عامل اندروید و iOS طراحی شده است که کاربران این دو سیستم عامل می توانند این برنامه را دانلود و نصب نمایند که برای فعال سازی حساب کاربری خود در برنامه همراه بانک مهر اقتصاد باید به شعب این بانک مراجعه کنید. با این وجود برای دانلود آخرین نسخه همراه بانک مهر اقتصاد، از لینک های ذیل می توانید اقدام کنید؛

دانلود جدیدترین سخه همراه بانک مهر اقتصاد برای اندروید و iOS

3.185
این مطلب مفید بود ؟5233
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : همراه بانک
وبگردی