شکم تخت
اگر شما نیز می پندارید راه رسیدن به شکم تخت و صاف دشوار و غیر ممکن است ، با خواندن این مطلب از نمناک ، 7 راه ساده رهایی از چربی های شکمی را بیاموزید و به تناسب اندام برسید.

7 راه ساده و اصولی برای داشتن شکم تخت و صاف

داشتن شکمی تخت و تناسب اندام از آرزوهای بسیاری از افراد است که رسیدن به این آرزو برای آنان بسیار مشکل به نظر می رسد.اما اگر برنامه دقیق داشته باشید ،می توانید نتیجه دلخواهتان را به دست آورید و این آرزوی بزرگ را محقق کنید .

در این مطلب 7 راه اصلی را به شما معرفی کنیم تا با استفاده از آنها شکمی تخت و صاف داشته باشید و از دست چربی های شکمی خلاص شوید .

 شکم صاف و تخت

چاقی شکم از دغدغه های بسیاری از افراد به خصوص خانم ها است زیرا داشتن شکمی صاف و تخت باعث می شود در هر لباسی ایده آل و زیبا به نظر برسند. کسانی که چاقی شکم رنج می برند ،معمولا رسیدن به شکم تخت را دشوار می پندارندو در مرحله اولیه آن را رها می کنند.در این بخش از نمناک سعی داریم با راه های ساده و توصیه هایی کاملا طبیعی در برنامه روزانه شما را به هدف خود که داشتن شکمی تخت و صاف است برسانیم، بنابراین پیشنهاد می کنیم با ما همراه شوید .

1 . استفاده ازهر فرصتی برای تحرک یک راه ساده برای داشتن شکمی تخت

برای حرکت کردن از هر فرصتی استفاده کنید به طور مثال به جای استفاده از آسانسور از پله ها استفاده کنید و یا در طول روز به پیاده روی ،خرید کردن باغبانی بپردازید و با همین کارهای روزانه کوچک از چاقی شکم رها شوید .

رهایی از چاقی شکمی

2 . تنفس از شکم از تمارین ساده برای داشتن شکمی تخت

تنفس از شکم تمرینی برای حرکت دادن بیشتر شکم و همچنین ریلکسیشن است .برای نفس کشیدن از شکم، به جای ریه ها شکم را باد کنید و سپس با فرو بردن شکم به بازدم بپردازید .

3 . رهایی از چربی های شکمی با انقباض شکم

در طول روز هنگامی که در محل کار یا خرید و یا در ایستگاه اتوبوس هستید، شکم تان را فرو دهید و باسن خود را منقبض کنید و با اضافه کردن این کار ساده به فعالیت روزانه، شکمی تخت داشته باشید .

رسیدن به شکمی تخت

4 . داشتن شکمی تخت و صاف با انجام ورزش

با انتخاب تمارین ورزشی مختلف و جای دادن آنها در برنامه روزانه خود به طور منظم به تناسب اندام و شکمی صاف برسید زیرا ورزش برای رهایی از چربی شکم اجتناب ناپذیر است .

5. تغییر در سبک غذا از راه های رسیدن به شکم تخت

شکم صاف

کیفیت غذایی خود را بالا ببرید و از غذاهای چرب و فست فود و هله هوله مانند شیرینی جات، چیپس ،پفک ،سس ،بیسکویت و ... اجتناب کنید و به جای آنها غذاهای سالمی خانگی مصرف کنید .

6 . داشتن شکمی صاف و رهایی از چربی شکم با درمان یبوست

برای عملکرد بهتر سیستم گوارشی و روده ها و رهایی از یبوست باید از غلات سبوس دار ، میوه ها و سبزیجات بیشتر استفاده کنید و روزانه یک و نیم لیتر آب بنوشید و مصرف نوشابه های گازدار را به حداقل برسانید .

شکم تخت

7. ماساژ شکم از ساده ترین روش ها برای داشتن شکمی تخت

برای رهایی از چربی های شکم هنگامی که در رختخواب هستید ویا در حال دوش گرفتن و استراحت هستید، شکم خود را با حرکات دورانی ماساژ دهید، برای این کار ابتدا از ناف شروع کنید و سپس حرکات چرخشی را به سمت ران ادامه دهید.

چگونه شکم تخت و صاف داشته باشیم؟ + 7 روش ساده و موثر

4516
این مطلب مفید بود ؟411105
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک / ن / ف
وبگردی