تغییر دادن مرد
بعضی از دختر خانم ها به امید تغییر دادن اخلاق و شخصیت طرف مقابل ازدواج میکنند, آیا میتوان مردها را بعد از ازدواج تغییر داد؟

تغییر دادن اخلاق و شخصیت مرد بعد از ازدواج

بعد از ازدواج تا کجا دست تان برای تغییر کردن و تغییر دادن شریک زندگی تان باز است یا اینکه از لحظه خشک شدن امضای تان در سند ازدواج، موظف به ایجاد چه تغییرهایی در رفتار و سبک زندگی تان هستید؟

روانشناس ها می گویند نمی شود از هیچ زن و مردی، انتظار ساکن بودن و تغییر نکردن را داشت، اما از نظر آنها بعضی تغییرات اگر اتفاق نیفتند پایه های زندگی را می لرزانند و بعضی دیگر ناگزیر به رخ دادن هستند. ما به شما خواهیم گفت که کجا باید تغییر کنید و کجا باید خودتان بمانید.

تغییر دادن مرد

تغییر دادن شخصیت مرد شدنی است؟

 عوضش می کنم
 یکی از اشتباه هایی که بسیاری از دختران قبل از ازدواج مرتکب می شوند، اصرار به تغییر شخصیت طرف مقابل است. آنها فکر می کنند قبل از شروع زندگی باید به اصطلاح گربه را دم حجله کشت و برای این کار تلاش می کنند همسر آینده شان را با دعوا، قهر، خواهش و هر راه دیگری که می دانند عوض کرده و شبیه تصویر ذهنی خود کنند. آنها فکر می کنند هم شکل بودن و هم رنگ بودن، تضمینی برای ازدواج موفق است، اما اشتباه می کنند.
 
اگر شما هم چنین فکری را در سر دارید، نباید فراموش کنید که شما و همسرتان، از دو خانواده و دو فرهنگ متفاوت هستید و هرگز نمی توانید دنیا را از یک دریچه ببینید. هر یک از شما تجربه ها و باورهای متفاوتی دارید و تا زمانی که در تعارض با هم قرار نگیرید و از این باورها چماقی برای کوبیدن هم نسازید، تهدیدی متوجه شما نخواهدبود.
اگر می خواهید زندگی تان دوام داشته باشد و تغییرات به رابطه شما آسیبی نزند، باید خیال تغییر در مورد اصل های اساسی که به خاطرشان یکدیگر را انتخاب کرده اید را از سرتان بیرون کنید.

آیا میتوان بعد از ازدواج اخلاق مرد را تغییر داد؟

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - سیب سبز -/ح
وبگردی