پنهان کردن شکم
خانم های چاق همواره برای پنهان کردن شکم دنبال راه حل هستند، نکات زیرکانه ای برای مخفی کردن شکم وجود دارد که آن ها را با شما در میان میگذاریم.

ترفندهای پنهان کردن شکم خانم های چاق

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که لباسی را برای خود خریداری می کنید و پس از گذشت چندین ماه، تصمیم می گیرید لباسی که اخیرا خریداری نموده اید را به تن نمایید تا در مراسم خاص که به آن دعوت شده اید حضور یابید.اما زمانیکه لباس مورد نظرتان را می پوشید بنابر دلایلی همانند پر خوری و چاق شدن،نمی توانید بر تن کنید و یا برای شما کاملا تنگ شده اند.اما با این وجود در این شرایط باید چه کاری انجام دهیم؟ آیا راه و روشی وجود دارد که در این وضعیت بسیار بد به ما کمک کند؟

لباس زنان چاق

لباس برای پنهان کردن شکم

قرار گرفتن در چنین شرایطی بسیار سخت و دشوار است و بقدری سخت است که شاید استرس تمام وجودمان را در بر گیرد و به خود دائما بگوییم که به چه علت این میزان چاق شده ایم و... که این مشکل می تواند در میان آقایان و خانم ها رخ دهد که کاملا حس ناخوشایندی می باشد.در این مطلب ما قصد داریم تا تعدادی روش در مورد پنهان کردن چند کیلوگرم وزن در پشت لباس را معرفی کنیم.اگر چنین مشکلاتی برای شما پیش آمده اند،توصیه می شود تا به ادامه این مطلب را از بخش دنیای مد نمناک توجه نمایید.

نکات پنهان کردن شکم برای خانم های چاق

1-بلوز های بلند
یکی از ایده های مناسب و معمولی برای پنهان کردن شکم در پشت لباس استفاده از بلوزهای بلند است که می توانید به کمک این شیوه آسان شکم خود را در پشت لباس پنهان سازید.از طرفی این نوع پیراهن را به همراه شلوار های مختلف ست کنید و هیج مشکلی پیش نخواهد آمد.بنابراین فرصت را از دست ندهید و از این نکته ساده برای پنهان کردن شکم استفاده کنید که می توانند شما را نه بسیار لاغر و نه بسیار چاق جلوه دهند.
 
2-لباس های تیره
رنگ های مختلف لباس ها نیز می توانند میزان چاق بودن را جلوه دهندو بنابراین انتخاب کردن لباس هایی تیره مانند سرمه ای و سیاه می توانند بهترین گزینه برای پنهان کردن شکم باشند.
 
لباس زنان شکم دار

لباس مشکی براب مخفی کردن شکم

 3-چاک مناسب لباس
لباس هایی که دارای چاک های مناسب هستند،یقینا یکی از روش های بهتر و لاغرتر جلوه دادن بدن می باشد که می توانید از آن استفاده نمایید.از طرفی استفاده از کمربندها نیز بسیار مناسب است و می تواند شکل و مایل خاصی را به شما بدهند که دیگر حالت چاق و تو پر بودن از شما پنهان شود.
 
4-عدم استفاده از شلوارهای فاق کوتاه
شلوارهای جین فاق کوتاه برای افرادی که بلاتنها بلندی دارند به هیچ وجه توصیه نمی شود چرا می تواند شکل و شمایل بدی را بر روی بدن ظاهر سازد.بهترین گزینه برای پنهان کردن شکم استفاده از لباس های جین فاق بلند است و مطمئن باشید که با استفاده از این روش می توانید هم احساس راحتی کنید و هم لاغرتر از آنچه که هستید شما را جلوه دهد.
 
همان گونه که گفته شد این نوع مشکلات برای هر نوع جنسیتی می تواند رخ دهد و تنها برای خانم ها نمی باشد و برای آقایان نیز چنین اتفاقاتی ممکن است رخ دهد.اما با این وجود روش هایی که برای خانم ها گفته شد،آقایان نیز می توانند آنرا دنبال کنند .
 
زنان شکم گنده

شلوار فاق بلند برای زنان شکم دار

  5-استفاده از کت های گشاد
با استفاده از کت ها یا اور کت ها علاوه بر این که می توانند تا میزان زیادی بر روی زیبایی و تیپ تاثیر مثبت بگذارند.مطمئنا از این روش نمی توان در فصول گرمی مانند تابستان استفاده کرد و بهترین زمان برای استفاده در فصول سرد سال می باشد.
 
6-طراحی لباس
برای این مورد می توانید این نکات را در ذهن بخاطر بسپارید.اولا شما می توانید از ژاکت های مدرن و حتی ژاکت های ورزشی برای پنهان کردن شکم استفاده کنید که باز هم این مورد مناسب برای فصولی مانند پاییز و زمستان می باشد.دوما هم می توانید از شلوارهای فاق بلند در صورتیکه شکم بسیار چاقی نداشته باشید، استفاده نمایید.این باعث می شود که پاهای شما لاغر تر دیده شوند.
 
7-نحوه برخورد و راه رفتن
آخرین نکته برای اینکه لاغرتر از آنچه که هستید،نشان دهید نحوه راه رفتن و برخورد شخص است که به خود شما بستگی دارد . برای مثال زمانیکه شما شرمنده شخصی باشید،یقینا حالتی مضطرب مانند خواهید داشت.بنابراین شما می توانید با کمی اعتماد به نفس و این طرز فکر که شما فردی نه چاق و نه لاغر هستید به جلو پیش بروید .
همانطور که مطالعه نمودید،تمام جزئیات مهم هستند و توصیه می شود که این نکات را کاملا در نظر بگیرید چرا که هر یک از آنها می توانند در این امر برای شما مناسب و موثر باشند.

نکات پنهان کردن شکم برای افراد چاق و شکم دار + عکس

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ف.ن/ح
برچسب : چاقی شکمی
وبگردی