رگ خواب

رگ خواب از 17 خرداد در سینماهای کشور

تاریخ انتشار : 11 خرداد 1396کد مطلب : 50415زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم رگ خواب جدیدترین ساخته حمید نعمت الله با بازی لیلا حاتمی از چهارشنبه 17 خرداد 96 در سینماهای کشور اکران میشود.

رگ خواب به زودی به سینماها می آید

فیلم سینمایی رگ خواب به کارگردانی حمید نعمت الله با بازی لیلا حاتمی و کوروش تهامی از روز چهارشنبه هفدهم خرداد ماه در گروه سینمایی استقلال اکران خواهد شد. رگ خواب فیلمی بود که در جشنواره فیلم فجر مورد توجه منتقدین و مردم قرار گرفت . رگ خواب پس از پرسه زنی های حمید نعمت الله در تجربه هایی چون آرایش غلیظ بازگشت او به زبان سینمایی خودش است.

این فیلم که با نام مینا پروانه ساخت گرفت، نوشته معصومه بیات است و خود نعمت الله تهیه کننده آن را عهده دارد. قصه این فیلم درباره اضمحلال یک زن است. در آستانه اکران فیلم رگ خواب از تیزر این فیلم رونمایی شد.

داستان و بازیگران فیلم رگ خواب:

خلاصه داستان فیلم رگ خواب : خلاصه قصه این فیلم درباره اوج و فرود رابطه میان یک زن و مرد را به نمایش می گذارد و این فیلم در ژانر اجتماعی و عاشقانه است .

رگ خواب

لیلا حاتمی در نمایی از فیلم رگ خواب

رگ خواب داستان فروپاشی مینا است، زنی تنها که در ازدواج اول شکست خورده و بعد از سمت پدر طرد شده. مینا کسی جز پدر ندارد و البته یک رفیق نصفه نیمه! او تنهاست، بر حسب اتفاق و بر اساس نیاز به کار و درآمد با کامران آشنا می شود و به او پناه می برد. عشق جوانه می زند، اما در ادامه ...

رگ خواب

لیلا حاتمی و کوروش تهامی در فیلم رگ خواب

بازیگران فیلم رگ خواب: بازیگران این فیلم لیلا حاتمی ، کوروش تهامی ، الهام کردا ، لیلا موسوی ، حمیدرضا آذرنگ ، خسرو بامداد ، بامداد نعمت الله هستند.

رگ خواب

فیلم رگ خواب با بازی لیلا حاتمی

عوامل تولید فیلم رگ خواب: نویسنده:معصومه بیات، مجری طرح:سهند ترابی، مدیر فیلمبرداری:فرشاد محمدی، دستیاران فیلمبردار:سعید براتی، حسن لشکری، مهدی براتی، سجاد براتی، امیر نامنی، صدابردار:بابک اردلان، دستیاران صدا:امیر عاشق حسینی، بردیا اردلان، طراح صحنه:محمدرضا میرزا محمدی، دستیاران صحنه:بابک تکریم سیف آبادی، سعید بیات، طراح لباس:آزاده قوام، دستیار لباس:فاطمه امیری، تدوین:مهدی سعدی، طراح گریم:سهند ترابی، دستیار گریم:لیلا ثانی، مهدی صیاد، ناظر فنی پس از تولید:وحید قطبی زاده، جلوه های ویژه رایانه ای:سینا قویدل

رگ خواب

تصویری از فیلم رگ خواب ساخته حمید نعمت الله 

رونمایی از تیزر فیلم رگ خواب:

 

رگ خواب از 17 خرداد در سینماهای کشور

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی