شکلات

شکلات لاغر می کند؟

کد مطلب : 8112زمان مطالعه : 1 دقیقه
رژیم های سخت، حرکات ورزشی سنگین و.. همه ی مراحلی است که به سختی برای رسیدن به تناسب اندام باید طی شوند اما ره راحت تری را در ادامه خواهید خواند که شیرین تر است.

تاثیر مثبت شکلات روی لاغری

 

برای کاهش وزن و تناسب اندام راه و روش های بسیاری شناخته شده است که با توجه به پشتکار می توان از آن استفاده کرد که البته رژیم های خواص و انجام حرکات ورزشی به دلیل سختی های متعدد اکثر اوقات بعد از مورد انتخاب قرار گرفتن به سرعت کنار گذاشته می شوند اما همیشه راهی برای افرادی که به می خواهن با ساده ترین روش ها به سریع ترین نتایج ست یابند یافت می شود که در ادامه می خوانید.

 
 

شکلات

شکلات و رابطه آن با لاغری 

 
 
دکتر ویل کلوور فوق تخصص رژیم درمانی و تغذیه به تازگی کتابی را با نام شکلات بخورید وزن کم کنید منتشر کرده است که در این باره بیشتر گفته است.
 در این کتاب یک جمله به عنوان جمله طلایی شناخته شده است که:
"20 دقیقه قبل از غذا و 5 دقیقه بعد از غذا شکلات بخورید البته وعده نهار و شام تا اشتهایتان تا 50 درصد کم شود."
 
این یک یافته علمی است که برخی شیرینی ها علیه شکر عمل می کنند. در یک تحقیقی که در دانشگاه لاگوالی ایتالیا انجام شد افرادی که به طور مداوم 15 روز شکلات تلخ و تیره استفاده کرده بودند اشتهایشان تا 50 درصد کم تر شده بود.

شکلات لاغر می کند؟

4.431
این مطلب مفید بود ؟274
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : نمناک /ن
وبگردی