جانی دپ

جانی دپ همسرش امبر هرد را طلاق داد

تاریخ انتشار : 26 دی 1395کد مطلب : 42702زمان مطالعه : 2 دقیقه
جانی دپ و همسرش امبر هرد بازیگران سرشناس هالیوود پس از اختلافات فراوان از هم جدا شدند , آن ها فقط 15 ماه با هم زندگی کردند.

جدایی جانی دپ از همسرش

قطعا نام جانی دپ برای بسیاری از ایرانیان با فیلم دزدان دریایی کارائیب شناخته شده است که بازیگر نقش جک اسپارو Jack Sparrow که نقش اصلی فیلم دزدان دریایی کارائیب می باشد بر عهده جانی دپ می باشد .

جانی دپ مدتی پیش با امبر لارا هرد بازیگر زن هالیوودی در فیلم خاطرات عجیب آشنا شده و در سال 2015 با هم ازدواج کردند که ازدواج جانی دپ و همسرش امبر هرد به علت اختلافات آشتی ناپذیر به جدایی ختم شد

جانی دپ بازیگر مطرح سینمای هالیوود بالاخره پس از کشمکش های فراوان دیروز از همسرش “ امبر هرد ” طلاق گرفت. پس از بروز اختلافات فراوان بروز شایعاتی در خصوص کتک زدن “امبر هرد” در ماه می 2016، دیروز دادگاه ایالتی امریکا به صورت غیابی حکم طلاق جانی دپ و همسرش را صادر کرد.

جانی دپ

صورت زخمی امبر هرد همسر جانی دپ

جانی دپ

جانی دپ و امبر هرد جدا شدند

تنها 15 ماه از زندگی مشترک جانی دپ 52 ساله و امبر هرد 30 ساله می گذشت که هرد با ادعای اذیت و ضرب و شتم از سوی جانی دپ به دادگاه رفته و درخواست طلاق کرد اما دادگاه حکم را به نفع جانی دپ صادر کرد تا همچنان پرونده جنجالی این بازیگر باز بماند.

هرد این عمل را دقیقاً دو روز بعد از فوت مادر جانی دپ انجام داد که خشم این بازیگر هالیوود را به بار آورد تا اینکه دیروز بالاخره جانی موافقت خود با طلاق غیابی خود را اعلام کرد و زندگی کوتاه این زوج هنری به پایان رسید.

جانی دپ همسرش امبر هرد را طلاق داد

4.626
این مطلب مفید بود ؟242
برگرفته از میزان -/ح
برچسب : جانی دپ
وبگردی