احسان کرمی
احسان کرمی مجری و بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی مربوط به 29 سال پیش در کنار برادرش آرین به روز کرد.

احسان کرمی و برادرش 29 سال پیش با بهترین لباسشان

احسان کرمی مجری ، بازیگر ، خواننده و صداپیشه کشورمان است که از سال 85 فعالیت در دنیای هنر را با رادیو آغاز کرد و کم کم با گسترش حیطه فعالیتش به تلویزیون راه یافت و به فعالیت در حوزه های مختلف تلویزیون پرداخت.

احسان کرمی که در دوره ای اجرای برنامه خندوانه را برعهده داشت عکسی در کنار برادرش مربوط به 29 سال پیش را به اشتراک گذاشت .

خاطره ای که پشت عکس قدیمی احسان کرمی و براردش نهفته است

احسان کریمی با انتشار عکس قدیمی در کنار برادرش آرین درباره خاطره ای که پشت این عکس نهفته است صحبت کرد.

احسان کرمی و برادرش

عکسی از احسان کرمی و برادرش آرین 29 سال پیش

احسان کرمی با انتشار این عکس نوشت : بیست و نه سال پس تر در کنار برادرم آرین که از بس در آفتاب بازی کرده بود همرنگ سرخپوستها شده بود با لباسهایی که خیلی دوستشان داشتیم و مامان ومامان بزرگ برایمان دوخته بودند . این اولین بار بود که میخواستیم با لباسهای عزیزمان مهمانی برویم و مامان با دوربین ریکو عکسمان را گرفت و کلی صبر کردیم تا عکس ظاهر شود .

ظاهر شد عکس خوبی هم شده بود. از رویش چندتا چاپ کردیم و به چند نفر از قوم و خویش های نزدیک دادیم. سالها گذشت و این عکس را ندیده بودم تا عمه جانم دوباره برایم فرستاد...چه قصه های ساده ای دارند عکسها و چقدر سادگی خوش است....

احسان کرمی

احسان کرمی مجری مسابقه ادابازی خندوانه

احسان کرمی یکی از چهره های همه فن حریف دنیای تلویزیون و رادیو است که در زمینه های مختلفی ردی از هنر خود را برجای گذاشته است.
 
احسان کرمی و برادرانش

احسان کرمی و برادرانش آرین و کامیار

این چهره جوان دنیای هنر که اغلب مردم او را به عنوان مجری می شناسند صداپیشگی شخصیت عزیزم ببخشید در مجموعه کلاه قرمزی را برعهده داشت و در مجموعه شکرستان عهده دار نقش راوی بود و در تئاتر یکی از چهره های فعال است.
 
احسان کرمی و برادرش

احسان کرمی و برادرش در مسابقه ادابازی خندوانه

احسان کرمی و برادرش آرین با عنوان گروهی برادران تاچی بانا در برنامه خندوانه و در مسابقه ادابازی به رقابت با دیگر هم گروهی هایشان پرداختند.

عکس زیرخاکی احسان کرمی و برادرش در 29 سال پیش

4.127
این مطلب مفید بود ؟225
منبع : صفحه احسان کرمی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : احسان کرمی
وبگردی