کنسرت حامی و نیما مسیحا

کنسرت مشترک حامی و نیما مسیحا در تهران

تاریخ انتشار : 22 تیر 1398کد مطلب : 45319زمان مطالعه : 2 دقیقه
حمید حامی و نیما مسیحا بعد از چند سال با یک کنسرت مشترک روی صحنه میروند و لحظات شادی را برای همراهانشان رقم خواهند زد.

خبر خوش برای طرفداران کنسرت حامی و نیما مسیحا

نیما مسیحا و حمید حامی دو خواننده سرشناس کشورمان که در موسیقی پاپ از چهره های شناخته شده اند بار دیگر در تجربه ای مشترک روی صحنه میروند.

کنسرت مشترک حمید حامی و نیما مسیحا دو چهره مشهور دنیای موسیقی پاپ به زودی در تهران و در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار میشود.

زمان دقیق کنسرت حامی و نیما مسیحا

حمید حامی و نیما مسیحا با انتشار پست هایی پی در پی خبر از زمان دقیق کنسرت مشترکشان دادند و خبر خوش دیگری درباره تمدید این کنسرت برای هوادارانشان در راه است.

حمید حامی و نیما مسیحا

زمان کنسرت مشترک حمید حامی و نیما مسیحا

حمید حامی درباره کنسرت مشترکش با نیما مسیحا نوشت:بعد از سالهای زیاد، دوباره به همراه یک صدای خروشان و عزیز که سرچشمه اش مهربانیست رو در روی شما می ایستیم به عشق.

کنسرت حامی و نیما مسیحا، طهران، 15 مرداد 98 ، سالن میلاد نمایشگاه بین المللی.

در عرض چند ساعت از زمان اعلام بلیت فروشی بلیت های دو سانس این کنسرت فروخته شد و این حجم از استقبال باعث شد تا این دو خواننده موسیقی پاپ خبر از تمدید زمان این کنسرت مشترک بدهند.

حمید حامی و نیما مسیحا

حمید حامی و نیما مسیحا هم صدا میشوند

حمید حامی خواننده جوان موسیقی پاپ خوانندگی را از سال 77 آغاز کرد و اولین آلبوم رسمی خود را در سال 79 روانه بازار موسیقی کرد.

حمید حامی

حمید حامی به زودی روی صحنه میرود

خوانندگی برای فیلم هایی چون سام و نرگس و گل یخ از او چهره نام آشنایی در سینما ساخت و همکاری و آشنایی با بزرگان دنیای موسیقی راه را برای موفقیت های بعدی او باز کرد.

نیما مسیحا

نیما مسیحا خواننده موسیقی پاپ کلاسیک

نیما مسیحا یکی دیگر از چهره های نام آشنای دنیای موسیقی است که فعالیت جدی در دنیای موسیقی را از سال 77 آغاز کرد و سال 78 با خواندن ترانه پروانگی برای فیلم دستهای آلوده سیروس الوند توانست به شهرت قابل قبولی دست یابد و سبک تلفیقی موسیقی پاپ و کلاسیک یکی دیگر از دلایل محبوبیت او در میان طرفدارانش است.

کنسرت حامی و نیما مسیحا کی برگزار میشود؟

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : کنسرت
وبگردی