رابطه جنسی
رابطه جنسی خطرناک به نوعی یک رابطه جنسی است که با توجه به شرایط عجیب برقراری ارتباط با همسر زنان را مبتلا به ایدز می کند و علاوه بر ان مشکلات جنسی بسیاری را برای زنان منجر می شود.

رابطه جنسی وحشتناک وخطر ناک برای زنان

 

رابطه ی جنسی وحشتناک و خطرناک زنانی در منطقه ی آفریقا و اندونزی که یکی از راههای ابتلا به ایدز است تنها برای لذت بیشتر مردان انجام می شود غافل از اینکه زنان را به کام مرگ می کشاند.

در جدیدترین مقالات مربوط به سلامت روابط زناشویی مطلبی منتشر شد که به نوعی خبر از ابتلای گروهی از زنان به ایدز ان هم به دست خودشان می داد.

زنان در سراسر دنیا از راه و روش هایی متفاوت برای برقراری ارتباط جنسی با همسرشان استفاده می کنند اما در گوشه ای از دنیا یعنی در آفریقا و اندونزی زنان برای القای لذت بیشتر به همسرانشان  نوعی رابطه ی جنسی به نام رابطه ی جنسی خشک را انجام می دهند. 

VIC .COM  نوشت زنان در کشورهای در حال توسعه خودشان خطر و ریسک ابتلا به ایدز را به نوعی تولید و افزایش می دهند آن هم با برقراری ارتباط جنسی به نام رابطه ی جنسی خشک. رابطه ی جنسی خشک از مرکز آفریقا و اندونزی گسترده شده است که در این نوع رابطه ی زنان واژن خود را با پودرهایی همچون گچ و شن و امثال اینها خشک می کنند تا بنا به یک باور سنتی عجیب علاقه ی همسرشان را به خود بیشتر کنند و لذت بیشتری به همسرشان در برقراری رابطه ی جنسی منتقل کنند.

این رفتار غلط بیماری ها و مشکلات جنسی بسیاری برای زنان به بار می آورد که یکی از خطرناک ترین ان ها ایدز یا HIV  است.

دکتر وسرمن یکی از مسئولان مرکز جهانی رابطه ی جنسی سالم در این مورد گفت:به عنوان یکی از اعضای به شدت با این موضوع برخورد خواهم داشت و برای حذف این باور غلط اقدام خواهم کرد.

او ادامه داد در دنیا 33 درصد زنان به دلایلی رابطه ی جنسی دردناک و ناخوشایندی را تجربه می کنند که منشا آنها برخی باورها و یا رفتارهای و خودخواهی های همسرانشان است.

 

رابطه جنسی بسیار خطرناک برای زنان

4.51317
این مطلب مفید بود ؟1178139
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : نمناک /ن
وبگردی