تولد رامبد جوان
امروز اول دی همزمان با سالروز تولد رامبد جوان مجری برنامه خندوانه است که به همین بهانه مروری بر زندگی هنری و شخصی او داشته ایم.

سالروز تولد رامبد جوان مجری خندوانه

رامبد جوان را همه مخاطبان تلویزیون با نقش فرید جینگلبرد در سریال نوستالژیک خانه سبز به خوبی به یاد دارند. بازیگر آن روزهای دنیای سینما و تلویزیون این روزها با اجرای برنامه خندوانه بیش از پیش شناخته شده است و به عنوان بازیگر ، کارگردان و مجری در دنیای هنر فعال است.

امروز اولین روز دی ماه همزمان با سالروز تولد رامبد جوان بازیگر سریال خانه سبز و همسران است که به همین بهانه مروری بر کارنامه هنری و زندگی شخصی این بازیگر کشورمان داشته ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

رامبد جوان

رامبد جوان بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و بعد از بازی در سریال همسران ایفاگر نقش ماندگار فرید صباحی در سریال خانه سبز شد. بازی در سریال خانه سبز نقطه عطفی در کارنامه هنری بازیگر جوان آن روزهای تلویزیون بود و راه را برای نقش آفرینی های دیگر او در تلویزیون و بعد از آن در سینما باز کرد.

سریال خانه سبز

بازی در سریال کت جادویی به کارگردانی محمدحسین لطیفی در سال 77 و 78 یکی دیگر از نقش های ماندگار رامبد جوان در تلویزیون بود که تا سالها در ذهن مخاطبان ماندگار شد.

رامبد جوان

سریال ولایت عشق ، نشانی و مسافران از جمله سریال هایی بودند که رامبد جوان به عنوان بازیگر در آن ها به ایفای نقش پرداخت.

رامبد جوان

رامبد جوان پا را فراتر از بازیگری گذاشت و به سراغ کارگردانی رفت و کارگردانی سریال هایی چون گم گشته، نشانی، مسافران و توطئه فامیلی را برعهده داشت.

رامبد جوان بازیگری در سینما را از سال 76 آغاز کرد و در فیلم های زیادی به ایفای نقش پرداخت و کارگردانی فیلم هایی چون اسپاگتی در هشت دقیقه ، پسر آدم دختر حوا ، نگار و قانون مورفی

را برعهده داشته است.

رامبد جوان

زندگی شخصی رامبد جوان به مراحل مختلفی تقسیم میشود و سه ازدواج او از حواشی زندگی شخصی او است . ماندانا روحی و سحر دولتشاهی دو همسر قبلی رامبد جوان بودند و نگار جواهریان در حال حاضر همسر رامبد جوان است و این زوج در آخرین روز از تیرماه صاحب دختری به نام نوردخت شدند.

رامبد جوان و نگار جواهریان

رامبد جوان در اقدامی متفاوت کارگردانی و اجرای برنامه خندوانه را برعهده گرفت و اولین فصل این برنامه را در خردادماه سال 93 روی آنتن برد و پخش ششمین فصل این برنامه تا فروردین ماه 98 ادامه داشت.

رامبد جوان

زندگی هنری و شخصی رامبد جوان به بهانه سالروز تولدش

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : رامبد جوان
وبگردی