فرزاد حسنی
فرزاد حسنی با برنامه اکسیر شبکه سه از آبان ماه به تلویزیون می آید و علاوه بر اجرای برنامه اینجا شب نیست در رادیو در تازه ترین کار هنری اش با بهاره افشاری مشغول ایفای نقش در "من انجا نیستم " است.

جدیدترین اخبار از فعالیت های فرزاد حسنی در تلویزیون ، رادیو و تئاتر

فرزاد حسنی این روزها، روزهای پرمشغله ای را سپری می کند. خبر بازگشت او به تلویزیون بعد از اجرای او در برنامه رادیویی اینجا شب نیست و حالا همبازی شدن فرزاد حسنی و بهاره افشاری در تئاتر من انجا نیستم.

فرزاد حسنی در تلویزیون با برنامه اکسیر شبکه سه

برنامه اکسیر با اجرای فرزاد حسنی از آبان ماه روی آنتن شبکه سه می رود.

مدیرگروه اجتماعی شبکه سه سیما گفت:برنامه «اکسیر» به تهیه کنندگی مصطفی شریفی با اجرای فرزاد حسنی آبان 94 روی آنتن این شبکه می رود.

 ناصر کریمان افزود:«اکسیر» برنامه ای گفت وگو محور با مضمون سلامت است که می تواند اتفاقات جدیدی را در این حوزه رقم بزند.

وی گفت:این برنامه ترکیبی در 52 قسمت 55 دقیقه ای به آموزش و اطلاع رسانی با هدف اصلاح سبک زندگی در راستای ارتقا سلامتی، خود مراقبتی و رقابت شرکت کنندگان با حضور پزشکان متبحر می پردازد.

فرزاد حسنی در تلویزیون

اکسیر شبکه سه برنامه جدید فرزاد حسنی در تلویزیون

دکلمه های «فرزاد حسنی» به آواز در می آیند

دکلمه های «فرزاد حسنی» توسط «علیرضا وکیلی منش» خواننده جوان موسیقی ایرانی در برنامه زنده «اینجا شب نیست» به آواز در می آیند.

  فرزاد حسنی در رادیو

اینجا شب نیست ، برنامه فرزاد حسنی در رادیو

علیرضا وکیلی منش با اعلام این خبر، درباره جزئیات آن گفت:«برنامه زنده «اینجا شب نیست» که 30 دقیقه بامداد پنج شنبه ها از «رادیو جوان» موج اف ام ردیف 88 پخش می شود، «فرزاد حسنی» اشعار «سعدی» را دکلمه کرده و بنده نیز بصورت بداهه و زنده آن ها را به آواز در می آورم، این شکل برنامه که 4 هفته از آن سپری شده با استقبال خوب مخاطبان از سراسر کشور روبرو شده است.»

وی که از شاگردان استاد «محمدرضا شجریان» است، با بیان اینکه امروز وضع «آواز» آشفته و نابهنجار است، خاطرنشان کرد:«مقوله آواز در موسیقی ایران به سمت انزوا حرکت می کند، وضع آواز نابهنجار و آشفته است و گوش های مخاطبین در حال فاصله گرفتن از آواز هستند، با توجه به اینکه اصل و جان مایه موسیقی ما، آواز است پس باید برای احیای این میراث معنوی تلاش کنیم و گوش ها را با آن آشتی دهیم.»

شایان ذکر است که «اینجا شب نیست» برنامه ای از گروه جوان وفرهنگ «رادیو جوان» است که به وسیله گفتگوی شبانه و پرنشاط به تبیین موضوعات فرهنگی، هنری، اخلاقی و اندیشه ای می پردازد.

فرزاد حسنی با سبیل در تئاتر من آنجا نیستم

فرزاد حسنی و الناز حبیبی

عکس جدید فرزاد حسنی و الناز حبیبی در اتاق گریم تئاتر من آنجا نیستم

فرزاد حسنی این روزها مشغول تمرین و بازی در یک تئاتر شده است.

تئاتر 'من آنجا نیستم' که الناز حبیبی نیز با گریم خاصی در آن حضور دارد, بازیگران دیگری همچون فرزاد حسنی نیز در آن حضور دارند.

در این تئاتر فرزاد حسنی با سبیل حضور دارد!

فرزاد حسنی و بهاره افشاری

عکس جدید فرزاد حسنی و بهاره افشاری در تئاتر من آنجا نیستم

فرزاد حسنی ، فرزاد حسنی و بهاره افشاری در من آنجا نیستم + تصاویر

3.730
این مطلب مفید بود ؟228
برگرفته از پرشین وی /ن
وبگردی