احسان کرمی

کارهای متفاوت احسان کرمی در سال 98

تاریخ انتشار : 24 اسفند 1398کد مطلب : 28824زمان مطالعه : 2 دقیقه
احسان کرمی بازیگر و مجری تلویزیون با انتشار پستی درباره کارهای متفاوتش در سال 98 نوشت.

نقش های متفاوت احسان کرمی در سال 98

احسان کرمی از چهره های شناخته شده دنیای بازیگری و اجرا است که چند سالی است حضورش در دنیای بازیگری تئاتر و تلویزیون پررنگ تر شده است.

این بازیگر کشورمان که سریال هم گناه با بازی او در حال پخش در شبکه نمایش خانگی است پستی را به اشتراک گذاشت و درباره کارهای متفاوتش در سال 98 نوشت.

بازی های احسان کرمی در سال 98

در روزهای پایانی سال 98 احسان کرمی از متفاوت ترین کارهایش در سالی که گذشت میگوید.

احسان کرمی با انتشار تصاویری از نقش هایش نوشت:

سال کاری ٩٨ برایم سال متفاوتی بود. هم بازی در سریال همگناه هم بازی در تئاتر مری پاپینز از بهترین خاطرات کاری من شد. اما امیدوارم بازی در نمایش روزهای رادیو که خودم را بسیار آماده بازی در نه نقش و خواندن نه آواز برای اینکار جذاب آقای محمدرحمانیان کرده بودم تبدیل به حسرت نشود. تنها دو شب اجرا و بعد هجوم کرونا باعث شد نسبت به بازی در این نمایش بسیار تشنه تر شوم. آرزو میکنم این بلا از سر همه کم شود و بتوانم در سال ٩٩ در روزهای رادیو بازی کنم....

این عکسها هنر حانیه زاهد است از دو شب اجرای ما در شهرزاد....

احسان کرمی

احسان کرمی فعالیت در دنیای هنر را با رادیو آغاز کرد و بعد از آن به سراغ مجری گری، صداپیشگی، خوانندگی و بازیگری رفت.

احسان کرمی

بازی در سریال هم گناه به کارگردانی مصطفی کیایی جدیدترین تجربه بازیگری احسان کرمی است که تابحال سه قسمت از این سریال در شبکه نمایش خانگی توزیع شده است.

احسان کرمی در این سریال ایفاگر نقش امین پسر فریده و ایرج است و با بازیگرانی چون پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، محسن کیایی، مهدی پاکدل،هنگامه قاضیانی، پدرام شریفی،حبیب رضایی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، افسانه چهره آزاد، شاهرخ فروتنیان، افسانه ناصری،روشنک گرامی، سوگل خلیق و... همبازی است.

بازیگران سریال هم گناه

نمایش مری پاپینز به کارگردانی احمد سلیمانی و تهیه کنندگی میثم احمدی یکی دیگر از تجربه های متفاوت احسان کرمی در دنیای بازیگری است که در کنار مهراوه شریفی نیا و بهنوش طباطبایی و دیگر هنرمندان شناخته شده دنیای هنر روی صحنه رفت.

احسان کرمی و مهراوه شریفی نیا

نمایش روزهای رادیو به نویسندگی و کارگردانی محمد رحمانیان و تهیه کنندگی آزیتا موگویی روایتگر داستانی عاشقانه از یک گرداننده رادیو و مسائل پیرامون او از سال 1319 تا 1339 است و احسان کرمی در این نمایش ایفاگر 9 نقش متفاوت خواهد بود که بعد از فروکش کردن موج شیوع کرونا و بازگشایی تئاتر روی صحنه میرود.

احسان کرمی

سال 98 برای احسان کرمی چگونه گذشت؟!

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : صفحه احسان کرمی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : احسان کرمی
وبگردی