جوراب رنگی

پوشیدن جوراب رنگی هم مد شد! + عکس

کد مطلب : 64586زمان مطالعه : 2 دقیقه
پوشیدن جوراب رنگی مد عجیبی است که هم آقایان و هم خانم ها از آن استقبال کردند, با جوراب رنگی استایل تان جسورانه و خاص میشود.

جوراب رنگی؛ مد عجیب سال

اغلب مردم گمان می کنند آقایان باید فقط جوراب مشکی ، سرمه ای ، خاکستری و سفید بپوشند . اگر کمی دقت کنیم می بینیم این مسئله بسیار خسته کننده است . می توانید کمی خلاقیت به خرج داده و چند جفت جوراب با طرح ها و رنگ های مختلف داشته باشیم.

مد شدن جوراب های رنگی در ابتدا عجیب به نظر می رسید ولی امروز حتی سیاستمداران هم جوراب رنگی می پوشند.

جوراب رنگی

جوراب رنگی مردانه

امروزه بسیاری از کمپانی های تولید کننده جوراب رنگ های متنوعی از جوراب های مردانه را تولید و وارد بازار می کنند . قبل از این تنها دلیل برای پوشیدن جوراب های رنگی و روشن رفتن به باشگاه وانجام فعالیت های ورزشی بود اما امروزه این مدل جوراب ها وارد دنیای مد شده اند و هر روزه مورد استفاده قرار می گیرند . شما نیز اگر تمایل دارید از قافله عاشقان مد عقب نمانید بهتر است این طرح ها و رنگ ها را برای جوراب های خود به کار بگیرید.

اگر فکر میکنید جوراب های رنگی فقط برای بچه هاست و فقط جوراب های مشکی و طوسی می پوشید، بهتر است این پست را بخوانید تا بیشتر با روش ست کردن جوراب ها با استایل های مختلف آشنا شوید.
تا چند سال پیش شلوار های بلندی که روی کفش تا میخوردند ترند بودند و طرفدار زیادی داشتند؛ با وجود این شلوارها تقریبا می شود گفت که جوراب بی اهمیت بود.
 
زمانی که شلوار های کاپری (کوتاه) دوباره به دنیای مد برگشتند، کتانی های ساق کوتاه نیز ترند شدند.این کتانی ها را اکثرا با جوراب های ساق کوتاه میپوشیدند که اصلا قابل رویت نبودند.
برای جذابیت بیشتر استایل، استایلیست ها جوراب های بلندی را پیشنهاد کردند که حدفاصل بین قسمت پایین شلوار تا کتانی را بپوشاند. ابتدا این جوراب ها تک رنگ و ساده بودند ولی زمانی زیادی نگذشت که برندهای مطرح جوراب، طرح های ریز و هیجان انگیزی برای این جوراب ها در نظر گرفتند.
 
حالا برای ساختن یک استایل جسورانه و خاص می توانید این جوراب ها را با شلوار کاپری و کتانی های ساق کوتاه بپوشید.
البته اوایل فقط جوانان و نوجوانان از این استایل استقبال کردند و کمی زمان برد تا این سبک بقیه افراد جامعه رو تحت تاثیر قرار بدهد.
 
خانم ها همین جوراب های ساق بلند رنگی را با کفش های پاشنه دار پوشیدند (البته نه همه خانم ها، این سبک بیشتر در فشن شو ها و هفته های مد دیده می شد)
و البته این سبک کم کم، آقایان کت و شلوار پوش را هم شیفته خود کرد. البته تنها زمانی جوراب آقایان دیده می شود که جایی بشینند.
این استقبال فقط از جانب مردم عادی نبود و سیاستمداران هم جوراب رنگی پوشیدند.
شما هم جوراب رنگی بپوشید، هم استایلتان خاص می شود و هم همیشه خاکستری و مشکی و کسل کننده نیستید!

پوشیدن جوراب رنگی هم مد شد! + عکس

55
این مطلب مفید بود ؟50
برگرفته از ایران آرت - از من بپرس -/ح
وبگردی