شکستن گردو با سر
یک مرد جوان هندی با شکستن 217 گردو با پیشانی خود فقط در یک دقیقه موفق به کسب رکورد در کتاب گینس شد.

رکورد شکستن گردو با سر

یکی از برترین اتفاقاتی که یقینا شما به دنبال اطلاع یافتن از آنها هستید،رکوردهای جدید گینس است که یکی از خبرهای جالب و پرطرفدار در جهان است.با این وجود رکوردهای کتاب گینس ، شامل رکوردهایی است که با دیدن آن قطعا شگفت زده می شویم و همیشه برایمان عجیب است و با دیدن آنها تصور می کنیم که آیا چنین چیزهایی ممکن است وجود داشته باشند؟!.

تعداد انسان های خارق العاده در کره زمین بسیار زیاد است و به نحوی همه انسان ها یک شکل نیستند و تفاوت های خاص خودشان را دارند.برای مثال اخیرا ویدیویی از هندوستان که متعلق به رکورد زنی عجیب در کتاب گینس بود منتشر شد که شاید در ابتدا برایتان نا خوشایند باشد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

شکستن گردو با پیشانی

رکورد شکستن گردو با سر در یک دقیقه

اخیرا ویدیویی عجیب ودیدنی و در عین حال کمی دردناک از رکورد زنی یک مرد جوان هندی در کشور هندوستان منتشر شد که قطعا با شنیدن آن شوکه خواهید شد.

رکورد زنی این مرد جوان هندی به نام نوین کومار در زمینه شکستن بیشترین میزان گردو با پیشانی فولادی بود که وی موفق به کسب رکورد شکستن 217 گردو با پیشانی فولادی تنها در طی 1 دقیقه شد.این رکورد قطعا یکی از بی نظیرترین رکوردها می باشد که تا کنون زده شده است و بعد از این رکورد،وی به عنوان یک قهرمان شناخته خواهد شد.

ویدیو رکورد شکستن بیشترین تعداد گردو با سر

رکورد جالب و عجیب شکستن گردو با سر در یک دقیقه + فیلم

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
وبگردی