بهنام تشکر
بهنام تشکر بازیگر سریال ساختمان پزشکان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی از گریم متفاوتش در سریال بهترین سالهای زندگی ما به روز کرد.

بهنام تشکر با چهره ای متفاوت در سریال جدیدش

بهنام تشکر بازیگر سریال ساختمان پزشکان ، لیسانسه ها و دودکش به تازگی مشغول بازی در سریال جدیدی دیگری به کارگردانی احمد کاوری است. سریال بهترین سالهای زندگی ما این روزها در بندر کیانشهر در حال تصویربرداری است و بازیگران مطرحی در آن به ایفای نقش می پردازند.

بهنام تشکر در سریال بهترین سالهای زندگی ما با چهره ای جدید و متفاوت از آثار قبلی اش جلوی دوربین رفت.

سریال بهترین سالهای زندگی ما با بهنام تشکر

بهنام تشکر

گریم جدید بهنام تشکر در سریال بهترین سالهای زندگی ما

بهنام تشکر با انتشار عکس هایی در اینستاگرام درباره سریال جدیدش نوشت :سریال بهترین سالهای زندگی ما...

کارگردان :احمد کاوری ، طراح گریم :داریوش صالحیان ، عکس:علی یعقوبی .... البته یه چندوقتیه دارم به اسم سریال فکر میکنم.....

بهنام تشکر

چهره متفاوت بهنام تشکر در سریال بهترین سالهای زندگی ما

سریال بهترین سالهای زندگی ما در 30 قسمت برای پخش از شبکه سوم سیما تولید می شود. داستان مجموعه در دهه 30 روایت می شود و قصه ای پرفراز و نشیب را به تصویر می کشد که در ادامه به دهه حاضر نیز می رسد. تنوع جغرافیایی لوکیشن های این سریال از جمله ویژگی های آن است.

بهنام تشکر

بهنام تشکر در سریال بهترین سالهای زندگی ما

در خلاصه داستان سریال بهترین سالهای زندگی ما آمده است:یارمحمد سیستانی برای فرار از گرسنگی و خشکسالی به شمال کشور می رود تا شغل ماهیگیری را پیشه کند. او که نمی داند ماهیگیریِ آن منطقه در سلطه گردنکشی به نام تراب است، به دریا می زند و مقابل تراب می ایستد. وارش بیوه جواد که سالها تراب در خیال ازدواج با اوست، با دیدن دلاوری یارمحمد دل به او می بندد و به تراب جواب رد می دهد. تراب نقشه ای می چیند تا یارمحمد را از سر راه بردارد، اما اتفاقی که هیچکس انتظارش را نمی کشد، از راه رسیده و سرنوشت آدم ها را به هم پیوند می زند.

سریال بهترین سالهای زندگی

بهنام تشکر و رحیم نوروزی در سریال بهترین سالهای زندگی ما

بازیگران سریال بهترین سالهای زندگی ما عبارتند از : بهنام تشکر ، هدایت هاشمی، برزو ارجمند، رحیم نوروزی، الهام طهموری، شهرام قائدی، علی سلیمانی، فرخ نعمتی، کورش سلیمانی، افشین سنگچاپ، فریبا طالبی، مینا نوروزی، فریده دریامج، سهی بانو ذوالقدر، ساناز سماواتی، شهروز ابراهیمی، وحید شیخ زاده، بهراد خرازی، فرج الله گلسفیدی، انوش نصر، کرامت رودساز، حمیدرضا داوری، مهدیه کوهستانی و ... در سریال بهترین سالهای زندگی ما ایفای نقش کردند.

کوروش سلیمانی

کوروش سلیمانی در سریال بهترین سالهای زندگی ما

سریال بهترین سالهای زندگی

کوروش سلیمانی با گریمی متفاوت در سریال بهترین سالهای زندگی ما

الهام طهموری

الهام طهموری در سریال بهترین سالهای زندگی ما

بهنام تشکر با گریمی متفاوت در بهترین سالهای زندگی ما

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی