یخچال معلق

یخچال معلق در هوا + تصاویر

کد مطلب : 8943زمان مطالعه : 1 دقیقه
یک طراح چینی حباب هایی را طراحی کرده است که می تواند جایگزینی مناسب برای یخچالهای خانگی باشد. با ما همراه باشید تا جزئیات بیشتری در مورد یخچال معلق را بدانید.

ساخت یخچال معلق توسط چینی ها

آیا تا به حال در خواب و رویای خود دیده اید که مواد غذایی به صورت معلق در هوا شناور باشند؟ این عمل تا کنون در فیلمها و کارتونها ممکن بود. ایده این کار که به صورت یک یخچال معلق یا شناور است توسط یک طراح چینی کشیده شده است و به نظر می رسد عجیب ترین طرح یخچال در تاریخ باشد.

یخچال های عجیب

یخچال u-bubble توسط "چنگین ژانگ" طراحی شده است و یک طرح کاملا آینده بینانه است چرا که طبق این طرح از این پس یخچال ها در فضای خانه معلق خواهند بود و ممکن است مجبور شوید یک کیسه سیب را از اتاق خواب بگیرد و گوشت ها را از پذیرایی.
اختراعات جالب
این یخچال به شکل حباب های آزاد در هوا معلق است و شما می توانید غذاهای مختلف را در یک حباب قرار دهید تا بو و طعم آن تغییر نکند. هر حباب از یک پوشش لمسی برخوردار است که تغییرات غذا و موارد مختلف در مورد نگهداری را به شما نشان میدهد  و به شما می گوید که چقدر تا پایان زمان انقضا مواد باقی مانده است.
 
یخچال معلق
با استفاده از این یخچال شما می توانید روی صندلی نشسته و به غذاها دستور دهید که به سمت شما بیایند. هر کدام از حباب ها با استفاده از سیستم تشخیص صدا و نرم افزارهای موبایلی قابل هدایت هستند.
 
یخچال معلق
این حباب از طریق شارژ بیسیم نیروی الکتریکی گرفته و زمانی که از سقف آویزان می شود اگر شارژ آن رو به اتمام باشد توسط نیروی خورشیدی شارژ مجدد می شود.
 
 
اختراعات جالب
 
یخچال

یخچال ، یخچال معلق در هوا + تصاویر

4.111
این مطلب مفید بود ؟92
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
برچسب : یخچال
وبگردی