نحوه آرشیو پست اینستاگرام
یکی از قابلیت های برنامه کاربردی آرشیو اینستاگرام، آرشیو کردن پست ها و استوری ها است که در این گزارش از نمناک با نحوه آرشیو پست اینستاگرامی آشنا خواهید شد.

روش آرشیو پست اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های مجازی با ده ها قابلیت مختلف برای سهولت و امنیت کاربران می باشد که این روزها دارای میلیون ها کاربر از سرتاسر جهان می باشد.اما در میان ده ها قابلیت، قابلیت آرشیو کردن پست ها و استوری های منتشر شده، یکی از پر استفاده ترین قابلیت های اینستاگرام می باشد.

آرشیو

اگر شما یکی از کاربرانی هستید که دارای پست های بسیار زیادی در اینستاگرام دارید و می خواهید پست هایتان را بدون حذف کردن، برای همیشه نگه دارید، قابلیت آرشیو کردن پست به شما پیشنهاد می شود که برای همیشه پست شما در حساب کاربری شما و بدون دسترسی کاربران دیگر حفظ خواهد شد و تنها خود شما قادر به مشاهده آنها خواهید بود. از این رو اگر شما مایل به استفاده از این قابلیت هستید، در ادامه این گزارش از نمناک با آموزش آرشیو پست اینستاگرام آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

1- ابتدا وارد برنامه اینستاگرام شوید و سپس وارد پروفایل کاربری خود در اینستا شوید و پست مدنظر خود را انتخاب کنید و بر 3 نقطه عمودی را انتخاب نمائید.

آرشیو پست

2- اینک گزینه Archive را انتخاب کنید.

آرشیو

پست شما با موفقیت آرشیو شد و دیگر هیچ یک از فالوورهای شما قادر به مشاهده این پست نخواهد بود. اما اگر شما قصد دارید تا این پست را مجددا به حساب کاربری خود بازگردانید،مراحل ذیل را انجام دهید.

1- وارد صفحه پروفایل اینستاگرام خود شوید و سپس بر روی 3 خط افقی بالا سمت راست صفحه کلیک کنید و گزینه Archive را انتخاب کنید تا وارد آرشیو اینستاگرام شوید.

آرشیو پست

2- اینک وارد صفحه جدید خواهید شد که ابتدا باید فلش کوچک مشخص شده را انتخاب کنید و سپس Posts Archive را انتخاب نمائید.

پست اینستاگرام

3- وارد صفحه ای خواهید شد که پست های آرشیو شده را می توانید مشاهده کنید. پستی که قصد دارید مجددا در میان پست های شما بازگردد را انتخاب کنید و سپس 3 نقطه عمودی پست را انتخاب کنید و گزینه Show on Profile را انتخاب کنید.

آرشیو پست اینستاگرام

اینک پست آرشیو شده، به پست های اینستاگرامی شما بازگشته و عموم فالوورهای شما قادر به مشاهده آن خواهند بود.

آموزش مرحله مرحله آرشیو پست اینستاگرام و بازدگردانی آن

410
این مطلب مفید بود ؟82
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی