محمدرضا غفاری

سریال های محمدرضا غفاری از آشپزباشی تا دلدار +تصاویر

تاریخ انتشار : 6 اردیبهشت 1398کد مطلب : 57865زمان مطالعه : 3 دقیقه
محمدرضا غفاری بازیگر جوان سینما و تلویزیون با سریال جدید دلدار به تلویزیون می آید ، به همین بهانه مروری بر سریال های این هنرمند کشورمان داشته ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

پربیننده ترین سریال های محمدرضا غفاری

محمدرضا غفاری بازیگر جوان سینما و تلویزیون است که با بازی در فیلم سینمایی رویای خیس به دنیای سینما راه یافت و خیلی زود توانست به ایفای نقش هایی متعدد در سینما بپردازد. چهار سال بعد از حضور محمدرضا غفاری در سینما این بازیگر جوان توانست به بازی در تلویزیون بپردازد و در اولین تجربه تلویزیونی اش موفق ظاهر شد.

به بهانه بازی محمدرضا غفاری در سریال جدیدش مروری بر چند سریال موفق این بازیگر جوان داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

مروری بر سریال های محمدرضا غفاری

محمدرضا غفاری تا چند روز دیگر با سریال جدیدی به تلویزیون می آید.سریال جدید محمدرضا غفاری در ایام ماه مبارک رمضان روی آنتن میرود و این بازیگر کشورمان بعد از بازی در سریال سایه بان با سریالی جدید باز هم مهمان شبکه دو میشود. به همین بهانه مروری بر چند سریال محمدرضا غفاری داشته ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

محمدرضا غفاری در سریال آشپزباشی

سریال آشپزباشی اولین سریال محمدرضا غفاری در تلویزیون بود که سال 88 و 89 به کارگردانی محمدرضا هنرمند از شبکه یک سیما پخش شد. محمدرضا غفاری در اولین تجربه تلویزیونی اش در کنار چهره های شاخص دنیای بازیگری پرویز پرستویی و فاطمه معتمدآریا به ایفای نقش پرداخت و از تجربیات آنها استفاده کرد.

بازیگران سریال آشپزباشی

محمدرضا غفاری در کنار بازیگران سریال آشپزباشی

محمدرضا غفاری در این سریال در نقش پسر پرویز پرستویی و فاطمه معتمدآریا که صاحب رستورانی بزرگ بودند جلوی دوربین رفت و با بازیگران دیگری چون مهراوه شریفی نیا ، ملیکا شریفی نیا ، علی طباطبایی ، فرهاد اصلانی ، آشا محرابی ، شبنم مقدمی ، مهرداد ضیایی و .... همبازی بود.

محمدرضا غفاری در سریال سایه بان

یکی دیگر از سریال های محمدرضا غفاری در تلویزیون سریال سایه بان است که سال 96 به کارگردانی برادران محمودی از شبکه دو سیما پخش شد و بازی این بازیگر جوان در یکی از نقش های اصلی مورد توجه قرار گرفت.

محمدرضا غفاری در سریال سایه بان بازیگر نقش آرمان است که در خانواده ای متولد شد که پدر و مادرش اختلافات زیادی با هم دارند و مشکلات خانوادگی در تصمیمش برای ازدواج اختلالی ایجاد میکند که قصه را تا پایان داستان پیش میبرد.

محمدرضا غفاری

بازی محمدرضا غفاری در سریال سایه بان

محمدرضا غفاری در سریال سایه بان با بازیگرانی چون امین تارخ، هستی مهدوی فر، مجتبی پیرزاده، محمد ولی زادگان، رویا جاویدنیا، افسانه کمالی، حسام محمودی، سینا مهراد، افشین اخلاقی، زهرا بهروز منش، علیرضا ثانی فر، سجاد دیر مینا، پیمان مقدمی، علی غلامی،پریوش نظریه، رویا تیموریان، بهزاد فراهانی، علی اوسیوند، محمد عمرانی ، کامران تفتی و آناهیتا افشار همبازی بود.

محمدرضا غفاری در سریال دلدار

سریال جدید محمدرضا غفاری در تلویزیون ، سریال دلدار به کارگردانی برادران محمودی است که قرار است ماه رمضان امسال در شبکه دو روی آنتن برود. محمدرضا غفاری که در سریال سایه بان تجربه خوبی را با برادران محمودی داشت بار دیگر در سریال دلدار به همکاری با این دو کارگردان کشورمان پرداخت.

الناز حبیبی و محمدرضا غفاری

الناز حبیبی و محمدرضا غفاری در سریال دلدار

محمدرضا غفاری در سریال دلدار با بازیگرانی چون الناز حبیبی، مریم بوبانی، حسام محمودی، سوگل خلیق، بهزاد فراهانی ، مهران نائل، پریوش نظریه، همایون ارشادی، کمند امیرسلیمانی، نیما رئیسی،علیرضا آرا و پیمان جعفری همبازی است.

محمدرضا غفاری

بازی محمدرضا غفاری در فیلم رویای خیس

سریال های محمدرضا غفاری از آشپزباشی تا دلدار +تصاویر

4.716
این مطلب مفید بود ؟151
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی