ستاره های هالیوود

ستاره های هالیوود عاشق این شغل ها هستند + تصاویر

تاریخ انتشار : 18 تیر 1395کد مطلب : 33220زمان مطالعه : 3 دقیقه
ستاره های هالیوود اگر ستاره نمیشدند به یک سری شغل ها علاقه داشتند ولی هیچوقت نشد به شغلی که دوست دارند برسند.

شغل مورد علاقه ستاره های هالیوودی اگر بازیگر نمی شدند

در ادامه با شغل هایی که ستاره های هالیوود آرزویش را دارشند آشنا میشوید.

آیا تا به حال فکر کرده اید که ستاره های هالیوود اگر در موقعیت کنونی نبودند، چه شغلی را انتخاب می کردند؟ ما در اینجا نام برخی از ستاره ها را و شغلی که همیشه آرزویش را داشته اند اما هیچگاه به آن نرسیدند، برایتان آورده ایم.

 
1.جنیفر آنیستون

اگر جنیفر آنیستون ستاره نبود، احتمالا یک پزشک می شد. او یک بار در مصاحبه ای در سال 2001 اعلام کرد که به دلیل علاقه ای که به بدن انسان دارد، احتمالا به جای بازیگر، پزشکی را انتخاب می کرد.

ستاره های هالیوود

عکس جنیفر آنیستون2.جاستین بیبر

شکی نیست که جاستین بیبر برای صحنه آفریده شده است اما اگر خوانندگی را انتخاب نمی کرد، چه شغلی را بر می گزید؟ او می گوید:«احتمالا یک فضانورد می شدم. من واقعا دوست دارم به فضا سفر کنم.»

ستاره های هالیوود

عکس جدید جاستین بیبر3.مایلی سایرس

اگر به صفحه ایستاگرام مایلی سایرس نگاهی بیندازید، خواهید دید که او عاشق عکس است، طوری که هر روز تعداد زیادی از سلفی هایش را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد. او آنقدر به این رشته علاقه دارد که اعتراف می کند:«اگر خواننده نمی شدم، عکاس می شدم.» او حتی دوست دارد که به لندن برای تحصیل در رشته عکاسی سفر کند. «من می دانم که مدارس عکاسی فوق العاده ای در لندن وجود دارد. دوست دارم به آنجا بروم و با بزرگ ترین عکاسان جهان همکاری کنم. من آرزو دارم یک عکاس شوم.»

ستاره های هالیوود

عکس ستاره های هالیوود4.اوا لونگوریا

آن زمان هایی که اوا لونگوریا را در برنامه های تلویزیونی نمی بینید، در واقع او در حال ساختن کاخ آرزهایش است. او می گوید:«من عاشق تجارت هستم. عاشق سهام، بودجه، سرمایه گذاری... و دوست دارم که در آنها همیشه موفق باشم.»

ستاره های هالیوود

ستاره های هالیوود5.جرج کلونی
باور کنید یا نه، جرج کلونی آرزو داشت که به جای ستاره شدن در هالیوود، یک ستاره در بازی های بیسبال شود. او حتی انقدر به این رشته علاقه داشت و در آن مصمم بود که در دوران نوجوانی در تیم حرفه ای « Cincinnati Reds» نیز بازی کرد.

ستاره های هالیوود

عکس جرج کلونی


6.تیلور سوئیفت

مطمئنا زندگی تیلور جور دیگری رقم می خورد اگر که او دنبال دیگر علاقمندی هایش می رفت. او می گوید:«من به طراحی دکوراسیون داخلی و علاوه بر آن کاراگاه بودن، علاقه دارم.» اما فکر نکنم که در مورد دومی استعداد داشته باشم. من همیشه مستند و فیلم هایی که در مورد جرم و جنایت است را دنبال می کنم.»

ستاره های هالیوود

عکس ستاره های هالیوود7.تام کروز

قبل از این که تام کروز تبدیل به یکی از منحصر بفردترین بازیگران سینما شود، دوست داشت که یک کشیش باشد. او حتی به مدت یک سال هم در این رشته درس خواند اما آن را برای ورود به هالیوود رها کرد.

 ستاره های هالیوود

عکس تام کروز8.اشتون کوچر

قبل از این که اشتون کوچر تبدیل به یکی از جذاب ترین ستاره ها شود، به دنبال تحصیل در رشته مهندسی پزشکی بود تا به درمان برادر دوقلویش، مایکل، که از بیماری قلبی رنج می برد، کمک کند.

ستاره های هالیوود

معروف ترین ستاره های هالیوود9.سوفیا ورگارا

قبل از این که سوفیا ورگارا در مجموعه تلویزیونی «خانواده امروزی» بازی کند، می خواست که یک دندان پزشک شود. در واقع او چند سال در این رشته تحصیل کرد اما دو ترم به پایان فارغ التحصیلی اش که مانده بود، آن را رها کرد.

ستاره های هالیوود

عکس سوفیا ورگارا10.زین مالک

از آلبوم زین مالک می توان فهمید که او علاقه خاصی به کلمات دارد، بنابراین خیلی عجیب نیست که او قبل از خوانندگی، رشته معلمی را انتخاب کرده است. او می گوید:«اگر که من خواننده نمی شدم، مطمئنا در دانشگاه بودم. البته من هنوز هم دوست دارم که در رشته انگلیسی تحصیلات عالی کسب کنم.»

ستاره های هالیوود

ستاره های هالیوودبرد پیت مثل یک آچار فرانسه می ماند. او می توان هر چیزی را تعمیر کند یا بسازد. او در مصاحبه ای اعتراف کرد که اگر بازیگر نمی شد، حتما یه معمار موفق بود.

ستاره های هالیوود

عکس برد پیت


12هری استایلز

خواننده گروه «وان دایرکشن» که دل افراد بسیاری را برده است می گوید:«قبل از این که من در این گروه فعالیت کنم، تلاش های بسیاری کردم تا فیزیوتراپیست شوم.»

ستاره های هالیوود

عکس هری استایلز13.کیم کارداشیان

به لطف مجموعه واقع نمای «چشم و هم چشمی با کارداشیان ها»، کیم کارداشیان شهرت جهانی یافت و تیتر بسیاری از روزنامه و مجلات را به خود اختصاص داد. اگر این مجموعه را ببینید، به روحیه ماجراجویانه او پی می برید. او می گوید:«اگر یک ستاره نبودم، ترجیح می دادم محقق یا کاراگاه شوم و یک زندگی معمولی داشته باشم.»

ستاره های هالیوود

عکس کیم کارداشیان

ستاره های هالیوود عاشق این شغل ها هستند + تصاویر

4.531
این مطلب مفید بود ؟283
برگرفته از برترین ها -/ح
وبگردی