ستاره های هالیوود
ستاره های هالیوود و هنرمندان معروفی را به شما معرفی میکنیم که مشکل روحی دارند و به شدت وسواسی هستند.

ستاره های هالیوودی وسواسی

آخرین سلبریتی ای که اخیرا فاش کرده که از بیماری وسواس فکری یا OCD رنج می برد کیتی پری است که گفته حتی در گرفتن تصمیم های کوچک مردد است. طبق گفته خود کیتی سخت ترین زمان برای دست و پنجه نرم کردن با این مشکل زمانی است که او در تور و مسافرت به سر می برد.

اگر فکر می کنید که ستاره ها، با وجود خدمتکاران 24 ساعته ای که به آنها سرویس می دهند، از کثیفی در امان اند و نگران هیچ چیز نیستند، اشتباه کرده اید. برخی از آنها حتی منتظر نمی شوند که خدمه هاشان خانه چندین میلیون دلاری آنها را بشویند، بلکه خودشان دست به کار می شوند. نام ستاره هایی را که در اینجا برایتان آورد ایم، جزو وسواسی ترین ستاره های هالیوود هستند.

 

تیلور سوئیفت

 اگر تیلور سوئیفت را روی سن و در حال خواندن نمی بینید، احتمالا در حال سابیدن خانه اش هست. او خود در مصاحبه ای اعتراف کرد که به شدت وسواسی است. به عنوان مثال تخت خوابش را هیچ گاه نامرتب نمی بینید. او می گوید:«اینطور به نظر می رسد که موسیقی دانان افراد نامرتبی هستند، اما من بر خلاف همه آنهایم. همه چیز در خانه من باید سر جای خودش باشد.»
 
ستاره های هالیوود

سلبریتی های وسواسی

 

 

هری استایل

 هری استایل جزو آن دسته از مردانی نیست که به تمییزی اهمیتی نمی دهند، بلکه برعکس او بیشتر وقت خود را صرف تمییزکاری می کند. به گفته منبعی او یک بار در تور گردشگری به جای خوشگذرانی مدام حواسش به دیگران بود تا توی اتوبوس یا روی زمین آشغال نریزنند یا هنگام ورود به مکانی، از آنها می خواست تا کفش های خود را در بیاورند و دمپایی تمییز به پا کنند. او حتی یک تُن لوازم شستشو خرید و قبل از ورود به اتوبوس آن را تمییز کرد تا مطمئن شود که همه چیز طبق استانداردهای او پیش می رود.
 
ستاره های هالیوود

ستاره های وسواسی هالیوود

 

 

دیوید بکهام

 همانطور که از عکس های دیوید بکهام معلوم است، او به پاکیزگی اهمیت زیادی می دهد. اما پشت این ظاهر زیبا، رازهای زیادی نهفته است. این ستاره محبوب تا چند سال پیش از وسواس فکری رنج می برده است. حتی از خوردن نوشیدنی های موجود در قوطی نیز خودداری می کرد. او می گوید:«زمانی که من به هتل می روم، قبل از استراحت، اتاق را مطابق میل خودم تمییز می کنم و وقتی اطمینان حاصل کردم که همه چیز کامل است، به بقیه کارهایم رسیدگی می کنم. مشکل وسواس من پایانی ندارد و من نیز از این موضوع ناراحت نیستم.»
 
ستاره های هالیوود

افراد معروفی که وسواس دارند

 

 

کیتی پری

 کیتی پری در مصاحبه ای با مجله «Q Magazine» اعتراف کرد که از بیماری وسواس رنج می برد و این مسئله زمانی حادتر می شود که او به تورهای مسافرتی می رود. «اگر یکی از لوازم آرایش در کیفم شکسته و خورده هایش به داخل کیفم ریخته باشد، یا اگر موی حیوانات خانگی را روی لباسم ببینم به شدت عصبانی می شوم. اما بدترین چیز برایم جای انگشت روی شیشه عینک است. واقعا تحمل این یک مورد از من خارج است. نفسم با دیدنش بند می آید.»
 
ستاره های هالیوود

کیتی پری به شدت وسواسی است

 

 

کامرون دیاز

 کامرون دیاز به شدت از میکروب وحشت دارد. مشکل او دستگیره در است. به عنوان مثال در بیشتر مواقع درها را با آرنج اش باز می کند. او می گوید که این مکشل را از دوران کودکی داشته و به گونه ای تبدیل به فوبیا شده است.
 
ستاره های هالیوود

کامرون دیاز جزو ستاره های وسواسی

 

 

کیم کارداشیان

 این ستاره ای که در سالهای اخیر تیتر اکثر روزانه ها و مجلات است نیز وسواس تمییزی دارد. به گفته او:«من هیچوقت به حمام نمی روم اگر لکه ای روی دیوارها یا وان وجود داشته باشد. من یک کارگر دارم که هفته ای سه بار به خانه ای می آید و همه جا را تمییز می کند اما باز هم راضی نمی شوم و خودم برای برق انداختن در و دیوار دست به کار می شوم.»
 
ستاره های هالیوود

ستاره های وسواسی هالیوود

 


 

شارلیز ترون

 مشکل وسواس شارلیز ترون کابیت ها و کشوهاست. او از کثیفی هایی که در معرض دید نیستند، بیزار است. او می گوید:«من از کابیت های بهم ریخته بیزارم. درست است که آنها دیده نمی شوند اما دلیلی ندارد که مورد توجه قرار نگیرند. در حقیقت، اگر داخل کابیت و کشوها تمییز نباشد، خوابم نمی برد.»
 
ستاره های هالیوود

معروف ترین چهره هایی که وسواس دارند

 

 

مدونا

 مدونا هم در لیست وسواسی ها جای دارد. او حتی یک تیمی را برای تمییزی خانه اش استخدام کرده تا مبادا حتی تار مویی از موهایش روی زمین بیافتد. البته گویا او در مکان هایی چون کنسرت اش اینگونه نیست زیرا در چند تا از کنسرت هایش طرافداران او موهای ریخته شده او را جمع کرده و در اینترنت به حراج گذاشتند.
 
ستاره های هالیوود

مدونا جزو ستاره های وسواسی هالیوود

 

 اسکارلت جوهانسون

 
خدمه های هتل ها باید عاشق اسکارلت جوهانسون باشند، نه از این رو که زیبا و هنرمند است، بلکه چون کار آنها را آسان می کند. او می گوید:«وقتی من در هتل هستم، قبل از آمدن خدمه ها اتاق را کاملا تمییز می کنم.» او حتی لباس های زیادی در خانه ندارد چون که نمی تواند شلوغی و بی نظمی را تحمل کند.
 
ستاره های هالیوود

سلبریتی های وسواسی

 

 

الک بالدوین

 الک بالدوین، یک ستاره وسواسی است. در خانه او همه چیز باید سر جایش باشد. حتی زمانی که یک اشیا کوچک سر جایش نیست، او عصبی می شود. او می گوید:«زمانی که به خانه می آیم، اول از همه به اطرافم نگاه می کنم. اگر کتابی جابه جا شده باشد، می پرسم کسی به این کتاب دست زده است؟ من حواسم به همه چیز است.»
 
ستاره های هالیوود

 

وسواسی ترین ستاره های هالیوود !

4.236
این مطلب مفید بود ؟306
برگرفته از برترین ها -/ح
وبگردی