آزادی پسر بازیگر مشهور
پسر جکی چان بازیگر مشهور که به دلیل تخلفی مربوط به ماده مخدر ماریجوانا دستگیر شده بود پس از شش ماه حبس از زندان آزاد شد.

جکی چان بازیگر مشهوری کهه بخاطر فیلم های کمدی-اکشن خود مشهور است صاحب پسری است 32 ساله به نام جیسی که به فعالیت در سینمای چین مشغول است. ولی تاکنون موفقیت خاصی کسب نکرده است و نتوانسته مانند پدرش بدرخشد.

پسر جکی چان

شش ماه پیش در ماه آگوست (مرداد گذشته)جیسی در کنار «کو کای» (Ko Kai)، هنرپیشه تایوانی، و شماری دیگر از افراد به دلیل اینکه اجازه مصرف ماده مخدر ماریجوآنا را به افراد داده بود توسط پلیس دستگیر شد و مجازات وی شش ماه حبس بود.

جیسی در حالی به این جرم دستگیر و زندانی شده که پدرش، جکی چان، هنرپیشه هالیوود، سفیر مبارزه با مواد مخدر است.

 

 

بازداشت جیسی چان

استفاده از مواد مخدر توسط پسر جکی چان

 

روزنامه انگلیسی «دیلی میل» نوشت:«جِیسی چان» (Jaycee Chan)، سی و دو ساله، پس از اینکه از زندان آزاد شد، از عموم مردم عذرخواهی کرد و از آنها خواست که فرصتی دوباره به او بدهند.

وی گفت هیچ علت و بهانه ای برای رفتاری که به دستگیری اش منجر شده بود، ندارد.

وی عذرخواهی اش را در یک نشست خبری که دیروز  یکشنبه، برگزار شد، بر زبان راند. وی در این نشست خبری اذعان کرد که وی زندگی اش را وقف خانواده اش کرده بود.

جکی چان هنرپیشه دوست داشتنی

جکی چان هم در پی دستگیری پسرش در صفحه ˈوی بویˈ که شبکه اجتماعی چینی است، نوشت:زمانی که متوجه شدم جیسی چان، پسرم چنین کاری انجام داد، بسیار عصبانی و مبهوت شدم.

وی نوشت:من به عنوان یک چهره مردمی بسیار شرمنده ام. همچنین به عنوان یک پدر از این بابت بسیار تاسف می خورم.

آزادی پسر بازیگر مشهور از زندان + تصاویر

4.637
این مطلب مفید بود ؟343
برگرفته از بانی فیلم -/ ن.م
برچسب : جکی چان
وبگردی