رکورد علی علیپور

مهاجمی که رکورددار بازی در پرسپولیس شد

تاریخ انتشار : 15 آبان 1398کد مطلب : 74247زمان مطالعه : 2 دقیقه
علی علیپور مهاجم سرخ پوشان در حالی رکورددار حضور در بازیهای پرسپولیس است که هواداران این تیم رابطه خوبی با او ندارند.

رکورد علی علیپور

مهر: تیم فوتبال پرسپولیس دهمین بازی اش در لیگ برتر را هم پشت سر گذاشت و در دهمین بازی به ششمین پیروزی فصل رسید تا با 19 امتیاز در کورس بالانشینان و مدعیان قهرمانی قرار داشته باشد. 

سرخ پوشان در این فصل به جز یک بازی که مقابل شاهین بوشهر به پیروزی پر گلی رسیدند، سایر پیروزی های شان اقتصادی و با حداقل گل بوده است. عملکرد بازیکنان خط حمله آنها هم چندان چشمگیر نبوده و به جز علی علیپور دیگر مهاجمان این تیم موفق به گلزنی نشده اند. علیپور نیز تنها در یک دیدار مقابل شاهین بوشهر گلزنی کرد و در سایر دیدارهای این تیم حتی از روی نقطه پنالتی پایش به گل باز نشد. 

آقای گل سابق فوتبال ایران که در سه فصل گذشته عملکرد خوبی در خط حمله این تیم داشته، فصل خوبی را به لحاظ گلزنی تجربه نمی کند و از ابتدای فصل نیز هواداران این تیم ارتباط خوبی با وی نداشتند و بارها با سر دادن شعارهایی خواهان جدایی اش از پرسپولیس شده اند. 

در حالی که هواداران رابطه خوبی با علیپور ندارند، کالدرون اعتقاد زیادی به او دارد تا جایی که وی دارای بیشترین دقایق بازی در ترکیب تیمش است. 

علیپور تنها بازیکن پرسپولیس است که در هر 10 بازی پرسپولیس حضور داشته و هرگز تعویض نشده. وی نخستین و تنها بازیکن پرسپولیس و اولین بازیکن لیگ است که دقایق حضورش در بازی 900 دقیقه شد تا از این نظر رکورد منحصر به فردی در بین بازیکنان تیمش داشته باشد. 

به جز علیپور، احمد نوراللهی، مهدی ترابی و وحید امیری هم در همه دیدارهای تیم شان حضور داشتند، اما دقایقی را به دلیل تعویض از دست داده اند. 

مهدی ترابی با 881، وحید امیری با 791 و احمد نوراللهی با 783 دقیقه حضور در ترکیب پرسپولیس دیگر بازیکنان پرسپولیس هستند که دقایق حضورشان بیشتر از دیگران است. 

همچنین حسین ماهینی بازیکن باتجربه سرخ پوشان با تنها حضور در 2 بازی به مدت 12 دقیقه، کمترین حضور در میدان را در بین بازیکنان این تیم دارد.

انهای پیام/م

علی علیپور رکورددار بازی در پرسپولیس

35
این مطلب مفید بود ؟32
برچسب : علی علیپور
وبگردی