سریال های نوروز 97

سریال هایی که نوروز 97 روی آنتن میروند + تصاویر

تاریخ انتشار : 20 آذر 1396کد مطلب : 61112زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این بخش از مطالب فرهنگ و هنر نمناک میتوانید معرفی سریال های نوروز 97 در شبکه های سیما از پایتخت 5 تا دیوار به دیوار 2 را مشاهده نمایید.

معرفی سریال های نوروز 97 در شبکه های سیما

با نزدیک شدن به تعطیلات نوروزی شبکه های سیما برای اوقات فراغت مردم برنامه های ویژه ای درنظر میگیرند. سریال یکی از مورد توجه ترین بخش های برنامه های تلویزیون است ، به همین دلیل یکی از گزینه های اصلی تلویزیون برای ایام نوروز تدارک سریال ها است. نوروز امسال شبکه های سیما با سریال هایی جدید مهمان خانه های مردم میشوند.

سریال هایی که نوروز 97 از شبکه های سیما پخش میشود

پیش از این خبرهایی درباره پخش سریال آرماندو از شبکه سه سیما در نوروز 97 به گوش میرسید اما روز گذشته خبر آغاز تصویربرداری فصل دوم سریال دیوار به دیوار ، پخش آرماندو را در نوروز 97 در هاله ای ابهام فرو برد و باید منتظر ماند و دید رقابت برای پخش دیوار به دیوار 2 و آرماندو در نوروز 97 به کجا خواهد رسید.

سریال آرماندو

سریال آرماندو به تهیه کنندگی ایرج محمدی و کارگردانی احسان عبدی پور با بازی محمدرضا هدایتی ، مرجانه گلچین و سحر ولدبیگی برای نوروز 1397 روی آنتن میرود. سریال آرماندو در 22 قسمت برای شبکه سه سیما تولید می شود و یکی از گزینه های پخش در نوروز سال 1397 است.

سریال های نوروز 97

پخش سریال آرماندو در نوروز 97 با بازی شهربانو موسوی 

در سریال آرماندو به کارگردانی احسان عبدی پور هنرمندانی همچون حمیدرضا آذرنگ، مرجانه گلچین، سحر ولدبیگی، الیکا عبدالرزاقی، علیرضا ستادی، محمدرضا هدایتی، علی مسعودی، سیامک مردانه، شهربانو موسوی، علی اوجی، مجید پتکی و فریبا طالبی به ایفای نقش می پردازند.

سریال های نوروز 97

پخش سریال آرماندو در نوروز 97 با بازی سحر ولدبیگی


سریال دیوار به دیوار 2

«دیوار به دیوار» سریال کمدی 60 قسمتی بود که داستان پنج خانواده را روایت می کرد، که به دلایلی مجبور می شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند. این پنج خانواده پیش از این هیچ آشنایی با یکدیگر نداشته اند و در یک روز بنا به اتفاقی مجبور می شوند که با هم زندگی کنند.

سریال های نوروز 97

پخش سریال دیوار به دیوار در نوروز 97 با بازی ویشکا آسایش

این سریال به کارگردانی سامان مقدم و تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی برای پخش در ایام نوروز آماده می شود.

سریال های نوروز 97

پخش سریال  دیوار به دیوار در نوروز 97

رویا تیموریان، پژمان جمشیدی، گوهر خیراندیش، فرهاد آئیش، ویشکا آسایش، یاسمینا باهر، حسن زارعی، علی شادمان، مجید شهریاری، آزاده صمدی، مهسا طهماسبی، جواد عسگری، شمسی فضل اللهی، رضا ناجی، مهوش وقاری، امیر مهدی ژوله از بازیگران سریال دیوار به دیوار هستند.


سریال نوروزی علیرضا امینی

چندی پیش علیرضا امینی از آغاز پیش تولید یک سریال نوروزی 15 قسمتی برای پخش از شبکه 2 سیما خبر داد.

علیرضا امینی

پخش سریال علیرضا امینی در نوروز 97 

این سریال یک ملودارم اجتماعی و روایتگر قصه 2 خانواده است که از شیراز با کشتی به سمت یک بندر می روند و به کیش می رسند و در طول این سفر اتفاقاتی رخ می دهد که حوادث این سریال را تشکیل می دهد. این سریال که قرار است در شب های عید روی آنتن برود رگه هایی از طنز هم دارد.


پایتخت 5 در شبکه یک

سریال های نوروز 97

پخش سریال پایتخت 5 در نوروز 97 

سریال پایتخت 5 به تهیه کنندگی الهام غفوری و کارگردانی سیروس مقدم قرار است نوروز 97 روی آنتن تلویزیون برود. 

سریال های نوروز 97

پخش سریال پایتخت 5 در نوروز 97 با بازی محسن تنابنده

محسن تنابنده، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبدالهی، بهرام افشاری، سارا و نیکا فرقانی، مجتبی بلال حبشی، مصطفی بلال حبشی، سلمان خطی و... .از بازیگران سریال پایتخت هستند.


سریال شب عید سعید آقاخانی

مجموعه تلویزیونی شب عید در نوروز 97 مهمان خانه های مردم میشود. سریالی کمدی و اپیزودیک که در هر سیزده شب نوروز پخش می شود. ساختار این سریال اپیزودیک است و در هر قسمت تعدادی بازیگران شناخته شده حضور دارند. حمید لولایی، مرجانه گلچین، حسین محب اهری، نصراله رادش، افسانه ناصری، علی هدایتی و ... از بازیگرانی هستند که در یکی از اپیزودهای شب عید حضور دارند .

سریال های نوروز 97

پخش سریال شب عید در نوروز 97 با بازی حمید لولایی

این سریال 15 قسمتی که طنزی اجتماعی است، توسط امیر وفایی نوشته می شود. لوکیشن اصلی این سریال در هتلی واقع در مشهد است و قصه های مجزایی دارد که همگی در نقطه ای به هم وصل می شوند.

سریال های نوروز 97

پخش سریال شب عید در نوروز 97 با بازی مرجانه گلچین و حمید لولایی

داستان مجموعه شب عید به طور کامل در شهر مشهد می گذرد و قصه های زائران مختلفی را روایت می کند که هر کدام با حاجت و نیتی در شب عید و آستانه تعطیلات نوروز، خودشان را تا مشهد و حرم نورانی امام رضا(ع) رسانده اند و شب عید، روایت قصه های این افراد است.

سریال هایی که نوروز 97 روی آنتن میروند + تصاویر

486
این مطلب مفید بود ؟6818
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی