سریال رنج پنهان

سریال رنج پنهان به پخش در دهه فجر نرسید!

تاریخ انتشار : 9 بهمن 1396کد مطلب : 63688زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال رنج پنهان ساخته بیژن میرباقری با بازی بهنام تشکر به دلیل پر شدن جدول پخش سیما بعد از دهه فجر روی آنتن میرود.

تغییر در زمان پخش سریال رنج پنهان

سریال رنج پنهان به کارگردانی بیژن میرباقری و تهیه کنندگی رضا جودی اواسط مهرماه بعد از گذراندن دوماه پیش تولید در تهران کلید خورد تا برای پخش در دهه فجر آماده شود و تا پیش از این نیز در خبرهای متعدد زمان پخش این سریال دهه فجر اعلام شده بود اما کارگردان این سریال خبرهای جدیدی از زمان پخش سریال رنج پنهان در اختیار ما قرار داد.

بهنام تشکر

زمان پخش سریال رنج پنهان از زبان کارگردان آن

بیژن میرباقری کارگردان سریال تلویزیونی رنج پنهان در خصوص روند تولید این سریال گفت:روزهای پایانی تصویربرداری مجموعه تلویزیونی رنج پنهان سپری می شود و به زودی کار ضبط به پایان می رسد.

وی در ادامه بیان کرد:همزمان با تصویربرداری، مراحل فنی مونتاژ، صداگذاری و موسیقی پیش می رود.

بهنام تشکر

بهنام تشکر در سریال رنج پنهان

میرباقری در خصوص زمان پخش این مجموعه تلویزیونی اظهار کرد:با توجه به اینکه جدول پخش سیما پر شده، سریال رنج پنهان بعد از ایام الله دهه فجر به روی آنتن می رود.

کاوه خداشناس

کاوه خداشناس در سریال رنج پنهان

گفتنی است؛ فیلمنامه سریال رنج پنهان به کارگردانی بیژن میرباقری و تهیه کنندگی رضا جودی، توسط حسین تراب نژاد، مهدی حمزه و براساس طرحی از حمیدرضا سبحانی نژاد به نگارش درآمده است.

سریال «رنج پنهان» در 20 قسمت 45 دقیقه ای تولید می شود و تا کنون بازیگرانی چون قطب الدین صادقی، کاوه خداشناس، اتابک نادری، فرشید زارعی فرد، سمیرا حسینی، آزاده سدیری و نسرین نکیسا جلوی دوربین آن رفته اند.

کاوه خداشناس و بهنام تشکر

کاوه خداشناس و بهنام تشکر در سریال رنج پنهان

در خلاصه داستان سریال رنج پنهان آمده است:در سال 53، مرگ جوانی در دانشگاه، برادر و دوستانش را برمی آشوبد. بحران آن سال ها، اختناق فضای موجود و شور جوانی، یوسف را وارد بازی پیچیده ای می کند که اسلحه و خشونت تنها راهکار عملی اوست. کار به جایی می رسد که او باید مخفیانه در شهر تهران روزگار بگذراند. حال، سکوت خفته راهکار دیگری را پیشنهاد می کند.

سریال رنج پنهان به پخش در دهه فجر نرسید!

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی