پایتخت 4

پربیننده ترین سریال ماه رمضان امسال کدام است؟!

تاریخ انتشار : 5 خرداد 1397کد مطلب : 68437زمان مطالعه : 3 دقیقه
هومن حاجی عبداللهی و محسن تنابنده بازیگران سریال های پایتخت در اینستاگرام بازپخش سریال پایتخت 4 از آی فیلم را پربیننده ترین سریال ماه مبارک رمضان 97 اعلام کردند.

پایتخت 4 پربیننده ترین سریال ماه رمضان امسال

هرسال با شروع ماه مبارک رمضان همه ما منتظر پخش سریال های ماه رمضانی هستیم و پای تلویزیون مشتاقانه مینشینیم و منتظر میمانیم تا سریالی با فضای مرتبط با ماه رمضان را به تماشا بنشینیم.

امسال هم به مانند سالهای گذشته شبکه های مختلف سیما سریال های ویژه ماه مبارک رمضان را برای بیننده ها در نظر گرفته بودند که از اولین روزهای ماه مبارک روی آنتن شبکه های مختلف سیما رفت.

اما نکته جالب توجه در میان سریال های ماه رمضانی امسال میزبان استقبال مردم از پخش مجدد یک سریال است . سریال پایتخت 4 که این روزها در حال پخش است توانست عنوان پربیننده ترین سریال ماه رمضانی امسال را به خود اختصاص بدهد.

استقبال از پخش مجدد یک سریال در ماه رمضان

هومن حاجی عبداللهی و محسن تنابنده بازیگران سریال پایتخت با انتشار پست هایی در اینستاگرام از پایتخت 4 به عنوان پربیننده ترین سریال ماه رمضانی امسال یاد کردند و علت این عدم استقبال از سریال های ماه رمضانی امسال را نبود فضای طنز در آنها عنوان کردند.

پایتخت 4 به کارگردانی سیروس مقدم سریال ماه رمضانی سال 94 بود که با طرحی از محسن تنابنده روی آنتن رفت و با استقبال مخاطبان مواجه شد و توانست در چهارمین جشنواره جام جم تندیس بهترین سریال را از آن خود کند.

پایتخت 4

پایتخت 4 سریال پربیننده ماه رمضان امسال

محسن تنابنده ، احمد مهران فر ، ریما رامین فر ، نسرین نصرتی ، هومن حاجی عبداللهی و علیرضا خمسه از بازیگران اصلی این سریال را تشکیل میدهند و داستان پایتخت 4 با مفقود شدن چو چانگ همسر ارسطو و ماجراهای پیرامون آن همراه است.

شبکه یک سیما با سریال سر دلبران به کارگردانی محمدحسین لطیفی ، شبکه دو سیما با سریال بچه مهندس ساخته علی غفاری و شبکه سه سیما با سریال رهایم نکن به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور در حال پخش سریال های ماه رمضانی امسال هستند.

سریال سر دلبران در شبکه یک سیما

سریال سر دلبران به کارگردانی محمد حسین لطیفی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی در 30 قسمت 50 دقیقه ای برای شبکه یک سیما تولید شد.

برزو ارجمند و متین ستوده

برزو ارجمند و متین ستوده در سریال سر دلبران

سر دلبران با بازی برزو ارجمند در نقش یک روحانی داستان نقل مکان یک روحانی به یزد است که با ساکن شدن در محله جدید اتفاقات جالبی برایش رخ میدهد، متین ستوده نقش همسر برزو ارجمند را در این سریال ایفا میکند.

برزو ارجمند

نقش متفاوت برزو ارجمند در سریال سر دلبران

برزو ارجمند، محمد کاسبی، فرهاد قائمیان، اسماعیل محرابی، متین ستوده، جعفر دهقان، کامران تفتی، جهانبخش سلطانی، شهین تسلیمی، شهرام عبدلی، رابعه مدنی، بهاره افشار و رضا توکلی از بازیگران سریال سر دلبران را تشکیل میدهند.


سریال بچه مهندس در شبکه دو سیما

سریال بچه مهندس به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی در 45 قسمت ساخته شد.

سریال بچه مهندس

بهناز جعفری با بازی متفاوت در بچه مهندس

بچه مهندس روایتگر زندگی پسری است که شخصیت اصلی داستان را تشکیل میدهد و در پرورشگاه بزرگ شده است . داستان سریال بچه مهندس در تاریخ معاصر و در سه فاز کودکی، نوجوانی و جوانی شخصیت اصلی مطرح می شود .

سریال بچه مهندس

پخش سریال بچه مهندس از شبکه دو

ساناز سعیدی، بهناز جعفری، بهاره رهنما، برزو ارجمند، سوگل طهماسبی، هاله گرجی، نفیسه روشن، مریم خدارحمی، افشین سنگ چاپ، افشین نخعی، مهرناز بیات، سلمان فرخنده، فرخنده فرمانی زاده، حمید شریف زاده، سیاوش چراغی پور، عباس جمشیدی فر، فرزین محدث و شیدا یوسفی بازیگران سریال بچه مهندس را تشکیل میدهند.


سریال رهایم نکن در شبکه سه سیما

سریال رهایم نکن به کارگردانی و نویسندگی محمدمهدی عسگرپور سریال ماه رمضانی شبکه سه سیما را تشکیل میدهد.

فریبا متخصص و امین تارخ

فریبا متخصص و امین تارخ در سریال رهایم نکن

امین تارخ، فریبا متخصص، محمدرضا هدایتی، مریم بوبانی، مارال فرجاد، نیما شعبان نژاد، دنیا مدنی، بابک بهشاد، علی استادی، معصومه قاسمی پور، شیرین آقاکاشی، رحمان باقریان، کاظم هژیر آزاد، حسین ملکی و ... بازیگران سریال رهایم نکن را تشکیل میدهند.

امین تارخ

 امین تارخ در سریال رهایم نکن

در خلاصه داستان سریال رهایم نکن آمده است:رسول تولایی به عنوان بزرگتر، محبوب و مورد اعتماد چند خانواده است. این اعتماد به واسطه بازخوانی گذشته خدشه دار می شود.خانواده هایی که هر کدام با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند و در پی یافتن مقصر اصلی هستند.

پربیننده ترین سریال ماه رمضان سال 97 کدام است؟

2.89
این مطلب مفید بود ؟54
وبگردی