لباس آنجلینا جولی
آخرین مدل لباس شب و لباس مجلسی های آنجلینا جولی که در فرش قرمز و مناسبت های مختلف به تن داشته است را در نمناک مشاهده کنید.

مدل لباس مجلسی های آنجلینا جولی

آنجلینا جولی ستاره زیبا و خوش استایل هالیوودی است که در دهه اخیر نمونه هایی از زیباترین استایل های خود را در فرش قرمزهای مختلف رونمایی کرد. آنجلینا جولی این روزها فشن آیکونی برای لباس های مجلسی و لباس شب محسوب میشود تا خانم هایی که دوست دارند مانند او لباس بپوشند از او ایده بگیرند.

لباس مجلسی های ماکسی و بلند آنجلینا جولی بسیار پرطرفدار هستند مخصوص بین خانم های جوان، پوشیدن لباس ماکسی به سبک آنجلینا جولی برای خانم های لاغر و قد بلند مناسب است.

لباس آنجلینا جولی

لباس ماکسی آنجلینا جولی

لباس مجلسی بلند و پوشیده آنجلینا جولی به رنگ سبز و کریستالی که از برند ورساچه هست استایل فوق العاده به او بخشیده است، آنجلینا جولی این لباس زیبا را در مراسم گلدن گلوب به تن داشت.

مدل لباس مجلسی

مدل لباس مجلسی آنجلینا جولی

مدل لباس شب

مدل لباس شب آنجلینا جولی

آنجلینا جولی جزو افراد ساده پوش است و سعی میکند در عین سادگی خوش استایل باشد، لباس مجلسی های ساده و بلند که برش دار هستند انتخاب اول آنجلینا جولی محسوب میشوند. او در انتخاب رنگ لباس مجلسی هیچ محدودتی ندارد و تقریبا از همه رنگ ها لباس مجلسی دارد اما سفید و مشکی را بیشتر دوست دارد.

آنجلینا جولی

مدل لباس جدید آنجلینا جولی

مدل لباس آنجلینا جولی

مدل لباس آنجلینا جولی در مراسم های مختلف

لباس آنجلینا جولی

لباس مشکی و شیک آنجلینا جولی

لباس آنجلینا جولی

لباس آنجلینا جولی روی فرش قرمز

لباس آنجلینا جولی

لباس ساده و شیک آنجلینا جولی 

لباس شب بلند و کار شده آنجلینا جولی که در تصویر زیر مشاهده میکنید جزو جذاب ترین مدل لباس های مراسم فرش قرمز اسکار هشتاد و ششم انتخاب شد.

لباس آنجلینا جولی

لباس مجلسی آنجلینا جولی در مراسم اسکار

 

آخرین مدل لباس شب های آنجلینا جولی ماکسی و شیک + تصاویر

2.7509
این مطلب مفید بود ؟276233
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی