سید مهدی رحمتی
سید مهدی رحمتی با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به صف حامیان عادل فردوسی پور پیوست.

حمایت از عادل فردوسی پور توسط مهدی رحمتی

سید مهدی رحمتی کاپیتان شماره یک استقلال تهران در صفحه شخصی خود به حمایت از عادل  فردوسی پور پیوست.

حمایت از عادل فردوسی پور

او با انتشار این عکس در اینستاگرام نوشت :

بنام خدا

استفاده از عادل فردوسی پور در حوزه دیگه و .... جملات این روزهای مدیران صداوسیما درباره جدایی او از فرزندش برنامه 90 است. این گونه جملات زیبا هست اما منصفانه نیست.

یادمون نمیره که خالق90 خود عادل فردوسی پور بوده. دوستانی که دنبال گردش نخبه ها و شکوفایی استعدادهای جدید در شبکه 3 هستن به این سوال پاسخ بدن مگه عادل جلوی برنامه سازی و پیشرفتشون رو گرفته؟ در این 20 سال این همه برنامه تولید شده و مجری اومده جلوی دوربین ولی هیچکدام مثل 90 و فردوسی پور به دل مردم ننشست. خارج از احساسات این صحبت ها عین واقعیت است.

شاید خیلی از ما ورزشی ها و خصوصا استقلالی ها از دست عادل دلخور اما همیشه باید منصف باشیم. فردوسی پور جای هیچ کس رو تنگ نکرد و اگر امروز به موفقیت رسیده حاصل زحمات خودش بوده. صداوسیما ملک شخصی افراد نیست. صداوسیما واقعا متعلق به مردمه. باید گفت سلایق شخصی رو در تصمیماتی که مردم باهاش سروکار دارن دخیل نکنیم و لطفا به خواسته و سلیقه های مردم احترام بگذاریم . هر چند دوری ناخواسته عادل فردوسی پور از تلویزیون و 90 باعث فاصله افتادن میان مخاطب و خود این مجری میشه اما ترکیب جدید در برنامه 90 باعث میشه بعد از مدتی مردم دلشون برای صداقت ، جسارت و خوش فکری این برنامه ساز و مجری قوی تنگ بشه.

عادل فردوسی پور ، هیچوقت از فوتبال و تلویزیون جدا نمیشه چون فوتبال و تلویزیون مال مردمند. 20 سال برای امثال عادل ها هزینه شده تا به اینجا رسیده اند. خیلی های دیگه هم هزینه ساز بودن اما پیشرفت نکردن و امروز نامشون در میان مردم نیست.حرف آخر:یاد بگیریم سرمایه سوزی نکنیم. یاعلی

انتهای پیام/ک.ک

حمایت جانانه سید مهدی رحمتی از عادل فردوسی پور

4.111
این مطلب مفید بود ؟92
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی