پری امیر حمزه و امین تارخ
امین تارخ بازیگری که امسال با فیلم رهایم نکن ماه رمضان را مهمان خانه های مردم بود باجناق مسعود کرامتی بازیگر چهارراه استابول و داماد پری امیر حمزه بازیگر پیشکسوت کشورمان است.

باجناق های بازیگر داماد پری امیر حمزه هستند

اگر از مخاطبان تلویزیون باشید حتما پری امیرحمزه بازیگر نقش شمسی در سریال کارآگاه شمسی و دستیارش مادام را به خوبی میشناسید. بازیگر سریال دبیرستان خضراء و مدرسه مادربزرگ ها که اغلب نقش های او جزو ماندگارترین نقش های سریال های تلویزیونی محسوب میشود .

پری امیر حمزه در آخرین حضور تلویزیونی خود در سال 90 جلوی دوربین سریال سیر و سرکه به کارگردانی غلامرضا رمضانی رفت و مدتهاست که حضور کمرنگی در دنیای سینما و تلویزیون دارد. این بازیگر کشورمان مادر همسر دو بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون است . امین تارخ و مسعود کرامتی داماد پری امیر حمزه بازیگر کشورمان هستند که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از هر دوی آنها اشاره میکنیم.

امین تارخ و مسعود کرامتی دامادهای پری امیر حمزه

اگرچه سالهاست که امین تارخ و مسعود کرامتی داماد پری امیر حمزه هستند اما انتشار عکسی از خانم بازیگر در کنار دامادهایش بهانه ای شد تا به معرفی کوتاهی از این هنرمندان کشورمان به همراه انتشار تصاویری از آنها بپردازیم.

پری امیر حمزه

پری امیر حمزه و دامادهایش مسعود کرامتی و امین تارخ

پریدخت امیر حمزه متولد سال 1314 در تهران است. وی همسر سابق حسن خیاط باشی بازیگر کشورمان و مادر فرخنده و منصوره شادمنش است. فرخنده همسر مسعود کرامتی و منصوره همسر امین تارخ هستند.

پری امیر حمزه

پری امیر حمزه بازیگر سریال کارآگاه شمسی و دستیارش مادام

آرایشگاه زیبا ، دبیرستان خضراء ، مدرسه مادربزرگها ، در پناه تو ، خانه ما ، کارآگاه شمسی و دستیارش مادام ، رسم شیدایی و سیر و سرکه از جمله کارهای تلویزیونی او محسوب میشوند.

پری امیر حمزه

پری امیر حمزه بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

مسعود کرامتی تهیه کننده، کارگردان و بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر 9 مرداد سال 35 در تهران متولد شد. مسعود کرامتی همسر فرخنده شادمنش و داماد پری امیر حمزه است.

مسعود کرامتی

مسعود کرامتی داماد پری امیر حمزه

این هنرمند کشورمان با عروسک گردانی در فیلم شهر موشها وارد دنیای هنر شد .

مسعود کرامتی

مسعود کرامتی در فیلم سینمایی چهارراه استانبول

فیلم سینمایی چهارراه استانبول جدیدترین ساخته مصطفی کیایی آخرین فلیم او در سینما بود و آخرین کار تلویزیونی او سریال یادداشت های یک زن خانه دار در سال 94 بود.

پری امیر حمزه و امین تارخ

امین تارخ داماد پری امیر حمزه

امین تارخ بازیگر و مدرس بازیگری 20 مرداد سال 32 در شیراز متولد شد و میتوان از او به عنوان پای ثابت سریال های تلویزیونی نام برد. او همسرش منصوره شادمنش و داماد پری امیر حمزه است.

امین تارخ

امین تارخ بازیگر سینما و تلویزیون

بسیاری از بازیگران حال حاضر سینمای کشورمان بازیگری را در کلاسهای بازیگری امین تارخ آموخته اند و توسط او به دنیای هنر معرفی شده اند.

امین تارخ

امین تارخ در سریال رهایم نکن

سریال رهایم نکن که در ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما پخش شد جدیدترین کار تلویزیونی امین تارخ است.

امین تارخ و مسعود کرامتی باجناع و داماد پری امیر حمزه

4.791
این مطلب مفید بود ؟856
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : امین تارخ
وبگردی