مردمی آدم خوار در هند

تصاویر باورنکردنی از مردمی آدم خوار در هند !!!

کد مطلب : 12472تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 1 دقیقه
قبیله آدم خوار وارانسی در هند زندگی می کنند که رفتارشان باور کردنی نیست، افراد این قبیله آدم خوار هستند و به این مسئله اعتقاد دارند.

هند یکی از کشورهای پرجمعیت دنیاست و همچنین مردم آن دارای آداب و رسوم و حتی ادیان مختلف هستند، از آنجا که این کشور بسیار پهناور و بزرگ است خرافات آن هم در هر منطقه با مناطق دیگر فرق می کند. در این مطلب تصاویری از قبیله ای آدم خوار در هند را با هم خواهیم دید که بسیار عجیب و باورنکردنی است، به خصوص در جهان پیشرفته امروزی که با آدم خوار بودن هیچ سنخیتی ندارد.

به گزارش روزنامه دیلی میل چاپ انگلیس، یک قبیله آدم خوار به نام واراناسی در هند وجود دارد. کریستیانو اوستینلی یک عکاس ایتالیایی چندی پیش به این قبیله سفر کرده و تصاویری از مردم آن تهیه و منتشر کرد.

اعضای این قبیله معمولا در گورستان اقامت می کنند. آن ها به منظور جست و جوی حقایق معنوی گوشت انسان و سر حیوان را به طور خام می خورند و از جمجمه انسان به عنوان جام شراب استفاده می کنند. آن ها با استفاده از اجساد حیوانات به تفکرات و سوالات فلسفی خود دست می یابند. این اعمال جزو اعتقادات آن هاست.

بسیاری از مردم هند بر این باورند که اعضای این قبیله آدم خوار توانایی پیش بینی آینده را دارند.

قبیله عجیب و باورنکردنی آدم خوار

عکس های عجیب از آدم خوار ها

تصویر شگفت انگیز یک آدم خوار

عکس ترسناک یک آدم خوار

مردمی عجیب در هندوستان

مردم فبیله خطرناک وارانسی

  

تصاویر باورنکردنی از مردمی آدم خوار در هند !!!

2.4367
این مطلب مفید بود ؟177190
برگرفته از شفقنا -/ ن.م
1 نظر به ثبت رسیده است
مری1396-01-25
وای اینا حیوان درنده هستند چطور دلشون میا گوشت تن بقیه رو بخورند شکلشون هم مث حیوان وحشی هست ااه خیلی چنجش آوره خدالعنتشون کنه
8115
وبگردی