آرایش چشم تیره
آرایش چشم تیره آنقدرها هم که خانم ها فکر میکنند سخت نیست در 3 مرحله ساده میتوان آن را در خانه مانند حرفه ای ها انجام داد.

آموزش آرایش چشم تیره و مجلسی

آرایش چشم تیره یکی از پرطرفدارترین آرایش های چشم بین خانم ها است زیرا شیک و مجلسی است و برای هر رنگ لباسی مناسب است. در این مطلب آرایش چشم تیره را برای خانم هایی که به این سبک آرایش علاقه دارند آموزش میدهیم آموزشی کامل در3 مرحله ساده .

آرایش چشم مات

آرایش چشم تیره و مات

آماده سازی پلک با کانسیلر

اولین کاری که انجام میدهید این است که با یک براش کوچک کانسیلر را به پشت پلک تان بزنید, از کانسیلرهایی که پوشش دهی بالایی دارند استفاده کنید این کار باعث میشود آرایش چشم تان ماندگاری بیشتری داشته باشد.

آموزش آرایش چشم

آموزش آرایش چشم تیره

رنگ سایه ر ا انتخاب کنید

آرایش چشم تیره فقط با یک رنگ سایه نیست و بلکه با ترکیب چند رنگ انجام میشود, سایه چشمی که رنگ سرد دارد را انتخاب کنید و به پشت پلک تان بزنید انتهای پلک باید سایه دودی بزنید. یک لایه نازک سایه صورتی کمرنگ زیر ابروها بزنید و با ریمل مژه هایتان را جلوه بدهید.

سایه زدن چشم

سایه زدن چشم تیره و دودی

ابروها را مدل بدهید

داخل ابروها را با مدادی که به رنگ ابروهایتان نزدیک است با دقت پر کنید و تاج ابروها را کمی روشن تر کنید این کار باعث میشود ابروها حالت طبیعی و زیباتری داشته باشند. آرایش چشم شما تکمیل شد, این آرایش چشم تیره برای مهمانی ها و مجالس مختلف مناسب است.

پر کردن ابرو

پر کردن ابرو با مداد

آموزش آرایش چشم تیره در 3 مرحله + عکس

4.233
این مطلب مفید بود ؟285
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : آرایش چشم
وبگردی