فرزاد فرزین

بازی فرزاد فرزین در سریال رقص روی شیشه +عکس

تاریخ انتشار : 14 مرداد 1397کد مطلب : 70517زمان مطالعه : 2 دقیقه
فرزاد فرزین خواننده موسیقی پاپ کشورمان به عنوان خواننده و بازیگر به جمع بازیگران سریال رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه پیوست .

سریال رقص روی شیشه با بازی فرزاد فرزین

سریال رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه بازیگر جدید خود را شناخت . بعد از حضور بازیگران اصلی این سریال فرزاد فرزین به عنوان بازیگر و خواننده به جمع بازیگران سریال رقص روی شیشه پیوست و به زودی در این سریال جلوی دوربین خواهد رفت.

مهدی گلستانه کارگردان سریال رقص روی شیشه با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از حضور فرزاد فرزین در این سریال داد .

فرزاد فرزین خواننده و بازیگر سریال رقص روی شیشه

مهدی گلستانه کارگردان سریال رقص روی شیشه صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر بازی فرزاد فرزین در سریالش به روز کرد و نوشت :فرزاد فرزین خواننده محبوب موسیقی پاپ کشورمان علاوه بر خوانندگی برای رقص روی شیشه، بعنوان بازیگر نیز در این سریال حضور خواهد داشت.

فرزاد فرزین

فرزاد فرزین بازیگر سریال رقص روی شیشه شد

به گزارش مشاور رسانه ای سریال رقص روی شیشه، پس از بازیگران سرشناسی که حضورشان در مجموعه شبکه نمایش خانگی رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه و تهیه کنندگی پیمان جعفری قطعی شد، این بار نوبت فرزاد فرزین خواننده مطرح موسیقی پاپ کشورمان است که در این سریال بعنوان بازیگر حضور داشته باشد.

فرزاد فرزین

فرزاد فرزین و محمدرضا گلزار در سریال عاشقانه

فرزاد فرزین یکی از خوانندگان پاپ است که چندین تجربه در عرصه بازیگری داشته و این بار قرار است در کنار ستاره های مطرح سینما، به بازیگری بپردازد و بار دیگر خود را در جایگاه بازیگر محک بزند.

سریال موفق عاشقانه به تهیه کنندگی مهدی گلستانه آخرین حضور این خواننده در مقابل دوربین بوده است و این دومین همکاری فرزین با مهدی گلستانه محسوب می شود که این بار کارگردانی رقص روی شیشه را بر عهده دارد.

بهرام رادان و مهرداد صدیقیان

بهرام رادان و مهرداد صدیقیان در سریال رقص روی شیشه

همچنین فرزاد فرزین در کنار دیگر ستاره های موسیقی کشورمان، خوانندگی تیتراژ برخی از قسمت های سریال ٢٦ قسمتی رقص روی شیشه که فیلمنامه آن براساس طرحی از ابوالفضل کاهانی و به قلم طلا معتضدی به نگارش درآمده را نیز بر عهده خواهد داشت.

مهتاب کرامتی

سریال رقص روی شیشه با بازی مهتاب کرامتی

عوامل سریال رقص روی شیشه عبارتند از تهیه کننده:پیمان جعفری، کارگردان:مهدی گلستانه، مجری طرح:مانترا فیلم تابا، سرمایه گذاران:مهرداد امیررضوانی - مهدی گلستانه، مدیر فیلمبرداری:مرتضی غفوری، مدیر صدابرداری:امیر نوبخت، طراح گریم:مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس:آنیتا جواهرچی، مدیر تولید:فروغ شاهسوند، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان، عادل معصومیان، طراح لوگو:محمد روح الامین، عکاس:حبیب مجیدی، مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی:میثم محمدی.

فرزاد فرزین

سریال رقص روی شیشه با بازی فرزاد فرزین

فرزاد فرزین در فیلم هایی چون پسران آجری ، کنسرت روی آب ، سگ های پوشالی و عاشقانه به عنوان بازیگر حضور داشته است.

فرزاد فرزین بازیگر سریال رقص روی شیشه شد +عکس

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی