شلوار لی زاپ دار
شلوار زاپ دار یکی از ترندهای سال 97 است که دختر خانم های جوان به خوبی از آنها استقبال کردند, شلوار های زاپ دار در انواع قد 90, پاچه پاکتی, ریش ریش و... در بازار وجود دارند.

مدل شلوار لی زاپ دار 2018 دخترانه

شلوار جین های زاپ دار مد جدیدی هستند که دختران و پسران جوان به شدت از آن استقبال میکنند, شلوار زاپ دار به شلوار های زخمی و پاره گفته میشود که شاید برای افراد سن بالا عجیب غریب به نظر بیاد. امروزه بیشتر جوانان شلوار جین های ساده خود را زاپ دار میکنند تا تیپ مد روزی داشته باشند, این سبک شلوار جین ها معمولا قد 90 هستند و پاچه پاکتی اند.

شلوار زخمی

شلوار جین زاپ دار و زخمی 

در این بخش از نمناک به جدیدترین ترند سال یعنی شلوار جین های زاپ دار میپردازیم, نمونه هایی از مدل شلوارهای زاپ دار و ریش ریش دخترانه را برای کسانی که تیپ های مد روز علاقه دارند جمع آوری کرده ایم .

میزان زاپ دار بودن شلوارهای جین با هم فرق میکند, برخی از شلوارها زاپ های بیشتری دارند و برخی کمتر که با توجه به سلیقه تان میتوانید انتخاب کنید.

شلوار پاچه پاکتی

مدل شلوار جین پاچه پاکتی

برای اینکه استایلی فوق العاده مد روز داشته باشید میتوانید پاچه شلوار جین زاپ دارتان را تا بزنید اما اگر شلوارتان قد 90 است بهتر است تا نزنید. برای زیباتر شدن شلوار جین میتوانید اگر زانوی شلوارتان پاره هست زیر پارگی شلوار پارچه گیپور بدوزید تا یک شلوار جین مجلسی داشته باشید.

شلوار قد 90

شلوار زاپ دار دخترانه قد 90

شلوار لی زاپ دار

شلوار لی زاپ دار دخترانه 2018

شلوار پاره

مدل شلوار جین پاره و زاپ دار

شلوار زاپ دار

شلوار زاپ دار لوله تفنگی

شلوار زاپ دار

شلوار لی دخترانه زاپ دار پاکتی

شلوار پاچه ریش ریش

شلوار پاچه ریش ریش و زاپ دار

مدل شلوار جین زاپ دار و ریش ریش دخترانه + تصاویر

3.360
این مطلب مفید بود ؟4020
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : شلوار جین
وبگردی