مهاجم تیم ملی

مورد عجیب مهاجم تیم ملی ایران!

تاریخ انتشار : 23 خرداد 1400کد مطلب : 46185زمان مطالعه : 2 دقیقه
کریم انصاری فرد مهاجم تیم ملی ایران آمار قابل توجهی در مرحله انتخابی جام جهانی دارد.

تیم ملی فوتبال ایران این روز ها درگیر رقابت های انتخابی جام جهانی است و با حضور در گروه سوم آسیا، در تلاش است خودش را به مرحله دوم انتخابی برساند. ایران در این بین و با آغاز شروع بازی های برگشت متحول شده و از سه بازی، سه پیروزی پرگل را ثبت کرده است.

به گزارش فرارو، تیم ملی ایران در دور برگشت ابتدا هنگ کنگ را 3 بر یک برد، بعد بحرینِ میزبان را 3 بر صفر شکست داد و نهایتا با 10 گل از سد تیم کامبوج عبور کرد. با چنین نتایجی، ناخودآگاه نگاه ها متوجه خط حمله تیم ملی می شود، جایی که دو فوق ستاره یعنی سردار آزمون و مهدی طارمی بازی می کنند. با این حال، این خط حمله یک مورد استثنا هم دارد:کریم انصاری فرد!

با وجود اینکه زوج طارمی – آزمون، ترکیب اصلی خط حمله ایران را تشکیل داده اند، ولی بهترین گلزن ایران در مرحله انتخابی این دو که نه، بلکه کریم انصاری فرد است! کریم این روز ها با به ثمر رساندن 7 گل، بالاتر از سردار آزمون و مهدی طارمی، بهترین گلزن ایران محسوب می شود. سردار فعلا 6 و مهدی طارمی 4 گل زده اند. البته که شاید کیفیت تیم هایی که کریم انصاری فرد به آن ها گل زده چندان بالا نباشد، ولی نباید فراموش کرد که زوج اصلی تیم ملی هم در همین دیدار هایی که کریم گلزنی کرده بازی کرده اند و توفیقی که انصاری فرد به دست آورده را نداشته اند.

به گزارش فرارو، کریم 5 تا از 7 گل هایی که زده را به تیم کامبوج زده است؛ 4 گل در بازی رفت و یک گل در بازی برگشت. 2 گل دیگر کریم هم وارد دروازه هنگ کنگ شده است:یکی بازی رفت و یکی هم بازی برگشت. این نکته را هم نباید از یاد برد که کریم این کارنامه را در شرایطی ثبت کرده که بازیکن فیکس تیم ملی در خط حمله نیست و چه بسا اگر فرصت بیشتری داشت شاید به این آمارش، گل های بیشتری اضافه می کرد.

انتهای پیام/م

 

مورد عجیب مهاجم تیم ملی ایران!

51
این مطلب مفید بود ؟10
وبگردی