درمان نفخ شکم
تغییر کوچک در عملکرد طبیعی روده و معده می تواند موجب ناراحتی شود که یکی از موارد آزاردهنده آن نفخ است ، برای درمان نفخ شکم می توانید از نسخه ی فوری استفاده کنید.

نفخ شکم را با روش گیاهی و طب سنتی فوری درمان کنید

وقتی صحبت از بادکردن شکم میشود همه تصور می کنند که تجمع چربی وافزایش وزن باعث آن شده در صورتیکه در برخی موارد وجود گاز در روده وشکم هم باعث باد کردن شکم می شود . 
کی از علل رایج نفخ یبوست است ،وقتی روده ها عملکرد طبیعی ندارند ما احساس ناراحتی می کنیم و از حس سنگینی در شکم رنج می بریم.
بسیاری از افراد دچار اختلال از هضم هستند که منشا آن مشکلات گوارشی ژنتیک و تجمع باکتریها در شکم است که باعث گاز معده حالت تهوع و احساس سنگینی در شکم می شود
همچنین تعدادی از غذاها ممکن است با بدن ماسازگار نباشند که موجب شکم درد و نفخ می شود بنابراین اهمیت در انتخاب مواد غذایی در این مورد اهمیت خاصی دارد. حال به توصیه گیاهی و طبیعی برای درمان نفخ شکم می پردازیم.

نسخه خانگی درمان نفخ شکم با انبه و آلوئه ورا

درمان نفخ شکم

مواد اولیه
140 گرم انبه هندی خرد شده ، پاپایا
15 گرم ژله آلوورا
10 گرم چای سبز
20میلی لیتر آب

نحوه آمادگی نسخه درمان نفخ شکم

آمادگی این ترکیب بسیار ساده است ، آب و چای سبز را با هم دم کنید و اجازه دهید 20 دقیقه در دمای محیط باقی مانده تا کمی خنک تر شود.
سپس پاپایا رابا ژل آلوورا داخل مخلوط کن ریخته و کامل یکدست کنید.
مخلوط آلوئه ورا و انبه هندی را با دم کرده چای سبز ترکیب کنید .
این محلول را سریع بعد از آماده سازی بنوشید تا یک جا احساس خوبی پیدا کنید .

نسخه سه سوت درمان نفخ شکم +دستور

3.272
این مطلب مفید بود ؟4626
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
برچسب : نفخ معده
وبگردی